"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чи побіжать американці виправляти карту Росії?

Побегут ли американцы исправлять карту России?Не думаю, що історія з кока-коловською картою - непорозуміння, яке американці швидко побіжать виправляти. Адже те, що тут є проблема, компанії стало зрозуміло раніше - коли російські споживачі почали обурюватися картою без Криму. Напевно в штаб-квартирі підрахували, від чиєї "образи" їхні збитки будуть більшими. І прийняли рішення на користь Росії.

Чи означає це, що український бойкот точно не допоможе? Не думаю. Скоріш, навпаки: якщо він буде достатньо масовим, змусить шукати рішення. Так що, особисто я всі їхні бренди планую ігнорувати.

Ми більше двох десятиліть допомагали росіянам утримувати під своїм управлінням окуповану частину Молдови

При цьому рекомендую не влаштовувати з цієї історії вселенську проблему - йдеться про бізнес, зрештою. До того ж, щоби питати суворо з інших, слід самим бути лицарями без страху і докору. Чого про українську зовнішню політику в жодному разі не скажеш. Ми, зокрема, більше двох десятиліть допомагали росіянам утримувати під своїм управлінням окуповану частину Молдови. Досить було підтримати молдаван з контролем кордону - і цей сепаратистський гнійник давно зник би. Але я не пригадаю скільки-небудь серйозної підтримки цієї ідеї в минулому, ні серед політиків, ні в суспільстві.
Таких прикладів повно. Загалом, попит за моральність політики давайте починати з себе.

Карл Волох

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини