"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кремлівський борт в Борисполі - ще один ляпас Україні. Бочкала

Кремлевский борт в Борисполе - еще одна пощечина Украине. БочкалаШокований кремлівським бортом у Борисполі. І ще більше тим, кого цей борт доставив. Доставив не у СІЗО, не до суду і не для поклоніння перед українським народом.

А на запрошення політичного керівництва нашої країни. Це знаєте занадто. У той час як одні українці сьогодні прощалися на Майдані з Барні, черговим загиблим Героєм, інші бігли до трапу зустрічати опричника катів.

Борис Гризлов брав активну участь у подіях, пов'язаних із захопленням Криму і окупацією сходу України. Забезпечував політичне прикриття цього процесу.

Дуже влучно про Гризлова написав Михайло Зигар у своїй нещодавній книзі "Вся кремлівська рать": "Гризлов абсолютно нехаризматичний, але слухняний виконавець".

Гризлов - однокласник глави Радбезу РФ, колишнього глави ФСБ Миколи Патрушева, який на мій погляд входить до трійки головних російських військових злочинців.

І ось його однокласник Гризлов, його найближчий соратник, кращий друг, зараз у Києві. У голові не вкладається!!! Людина, яка разом з Патрушевим і ще рядом діячів, з 26 липня 2014 року входить до списку санкцій ЄС! Гризлову заборонений в'їзд на територію країн Євросоюзу. А до України, стало бути, дозволено! І Україна це Європа??? Нудно від усіх цих напів мір, від зради, принизливого плазування.

Скільки ще крові повинно пролитися?! Можливо я зараз надмірно гарячий, але я правда давно не відчував такого гострого огидного почуття. Перш ніж повернуться назад до Москви, Гризлов як мінімум повинен бути допитаний по кримінальній справі щодо анексії Криму, яке, наскільки я пам'ятаю, веде ГПУ.

Гризлов може пролити світло на багато подій, пов'язаних із цим злочином. Прийде час і винних буде судити міжнародний трибунал. І ось зараз на території України опинився цінний свідок, а можливо і співучасник. А їх все менше ... дохнуть активно останнім часом. Та й щодо Донбасу Гризлову є що сказати.

Але я дуже сумніваюся, що слідчі дії будуть проведені. Наприкінці минулого року Путін призначив Гризлова головним переговірником з врегулювання "українського конфлікту". А ми проковтнули. Тепер Гризлов миротворець. Навіть начебто як дипломат, хоча відповідного імунітету не має.

І тепер ми будемо сидіти з ним за одним столом. Розігрувати спектакль. Володимир Володимирович цілком може самовдоволено посміхнутися. Ще один ляпас. Який вже за рахунком...
Роман Бочкала - журналіст

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини