"Підтримати"
Новини
Всі новини

У iPhone 7 не буде гнізда для навушників!

Про це дізналися журналісти Fast Company. "Наше джерело підтверджує, що в новому смартфоні для виводу звуку на дротові навушники буде використовуватися кабель Lightning", - пише сайт Fast Company.
В iPhone 7 не будет гнезда для наушников!

Втративши роз'єм 3,5 мм, iPhone 7 отримає систему зниження шумів від британської компанії Wolfson Microelectronics. Крім того, смартфон нового покоління буде оснащено системою бездротової зарядки і водонепроникним корпусом.

Передбачається, що Apple буде пропонувати навушники з можливістю підключення через Lightning і системою зниження шумів окремо від iPhone, використовуючи для цього бренд Beats. Існує ймовірність, що для "сімки" буде доступний адаптер, за допомогою якого власники смартфона зможуть підключати навушники через стандартний порт 3,5 мм.

Рішення Apple, яке поки що не було підтверджено офіційно, викликало невдоволення у споживачів. В мережі була розміщена онлайн-петиція, покликана зупинити Apple і зберегти 3,5-міліметровий роз'єм в iPhone. В даний час свої підписи під нею залишило понад 227 тисяч користувачів.


Матеріал : НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини