"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ризькі автомобілісти в негоду зможуть безкоштовно пересуватися на громадському транспорті

Рижские автомобилисты в непогоду смогут бесплатно передвигаться на общественном транспорте

Мер столиці Латвії Ніл Ушаков попереджає жителів Риги про насування снігопаду. У зв'язку з цим, влада міста прийняла рішення надати водіям "снігові квитки" - безкоштовний проїзд у громадському транспорті.

"Увагу автомобілістів! Завтра в понеділок 11.01.2016 будуть працювати "снігові квитки". Автоводіям громадський транспорт - безкоштовно! Прохання, репост. За прогнозом погоди на 11 січня снігопад розпочнеться о 14.00 і триватиме до опівночі. Основне навантаження припадає на час, коли всі їдуть після роботи додому. А прибирати сніг в годину пік заняття неприємне. Снігоприбиральні машини системою вертикального зльоту не оснащені. Тому вони просто з усіма разом стоять у пробках."
- йдеться в повідомленні градоначальника в Фейсбуці.

Рижские автомобилисты в непогоду смогут бесплатно передвигаться на общественном транспорте


"Тому запускається вже випробувана раніше система "снігових квитків". Береш з собою техпаспорт і їдеш безкоштовно. До водія підходити не треба, показувати треба тільки контролю. До маршрутних таксі і електричок це не відноситься."
- написав Ніл Ушаков

Мер Риги підкреслив, що чим більше водіїв залишить машини вдома, тим менше будуть пробки ввечері і тим швидше приберуть сніг.

"Будь ласка, по можливості, залиште свою машину біля будинку"
- йдеться у зверненні до городян.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини