"Підтримати"
Новини
Всі новини
/

10 найкрасивіших місць нашої планети. ФОТО

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Ми живемо на планеті, де нас оточують такі місця, від краси яких дух захоплює. Подорожуючи по світу, ми можемо захоплюватися красою нашої природи і ті враження, які ми отримуємо від побаченого, залишаться в нашій пам'яті назавжди. Заради цього й варто подорожувати! Шкода, що не у кожного є така можливість. Тому дозвольте ненадовго занурити вас в атмосферу прекрасного і познайомити з деякими куточками нашого неосяжного світу.

1. Велика блакитна (синя) діра. Беліз

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Десь в середині рифу Лайтхаус, в Атлантичному океані, розташувалася "Велика блакитна діра". Глибина цієї діри понад 120 метрів, а діаметр становить приблизно 300 метрів. Вражає, чи не так? Це місце приваблює дайверів з усього світу своєю красою, але багато хто з них гинули в цій водній безодні. Небезпека, яку приховує всередині себе "Велика блакитна діра", не є перешкодою для більшості мандрівників.

2. Гейзер Флай. США

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Гейзер Флай — одне з найкрасивіших місць на планеті. Краса цього дивного місця воістину захоплює. Хто б міг подумати, але цей гейзер виник завдяки людині. Колись на його місці бурили свердловину, потім, через якийсь час, гаряча вода зуміла вирватися за межі свого існування. Під постійним впливом гарячої води поступово почали розчинятися різні корисні копалини, які й створили такий унікальний гейзер. Він досягає 1.5 метра, але це ще не все, адже гейзер Флай зростає досі. Це просто дивно!

3. Кришталева річка. Колумбія

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Одна з найбільш дивних і прекрасних річок у всьому світі знаходиться в Колумбії. Її назва Кришталева, але місцеве населення називає її по-своєму, а саме, «Річка п'яти кольорів» або «Ріка, ка втекла з раю». Адже не брешуть місцеві жителі, в річці дійсно присутні п'ять основних кольорів: чорний, зелений, червоний, блакитний і жовтий. А все завдяки підводним мешканцям, саме вони є причиною того, що річка має барвисті, яскраво виражені відтінки.

4. Вигин річки Колорадо. США

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Вигин річки Колорадо - теж є одним з найкрасивіших місць планети. Знаходиться це природне утворення в 8 кілометрах вниз за течією від греблі Глен Каньйон і озера Пауелл, недалеко від міста Пейдж, Арізона, США. Русло річки химерно звивається, утворюючи форму, по вигляду нагадує підкову для коня.

5. Арізонська хвиля. США

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Арізонська хвиля – це старовинне гірське утворення виглядає дуже красиво, немов талановитий художник малював його від руки. Щоб опинитися в цьому місці, потрібно докласти чимало зусиль. Чому ж? Вся справа в крихкості цих гір. Оскільки вони складаються з м'якого пісковика, необережне втручання людини може просто-напросто їх зруйнувати. Тому за день тут можуть побувати не більше 20 осіб. Путівки для відвідування цих незвичайних гір розігруються в лотереї.

6. Печера величезних кристалів. Мексика

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Це красиве місце нашої планети було знайдено порівняно недавно, в 2000 році. Розташовується це диво природи в Мексиці, в місті Чихуахуа. Унікальність "Кришталевої печери" полягає: по-перше — в глибині, печера досягає 300 метрів углиб; по-друге — в кристалах, найбільша довжина яких досягає 15 метрів, а ширина 1.5 метра. Призвести до виникнення таких кристалів могли умови, що панують в печері, а саме вологість повітря, яка складає 100% і температура 60 градусів.

7. Солончак Салар-де-Уюні. Болівія

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Салар-де-Уюні — безсумнівно, одне з найкрасивіших місць в світі. Солончак Уюні — це величезне соляне поле, яке утворилося в результаті висихання озера. Розташоване у Болівії, поблизу озера Тітікака. Коли йдуть дощі, весь солончак стає дзеркальним.

8. Озеро Клилук. Канада

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Озеро Клилук, яке розташовується в місті Осойос, називають ще "плямистим озером". Таку назву воно отримало завдяки мінералам, що містяться у цьому диво - озері. Завдяки їм вода стає плямистої. З відстані озеро більше нагадує плитку з каменів.

9. Зачарований колодязь. Бразилія

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


У Бразилії, а саме у штаті Баія, можна відшукати "Зачарований колодязь". Розташовується цей колодязь на самому дні глибокої печери, висота якої 80 метрів. Сам же колодязь в глибину становить 37 метрів. Вода в криниці кристально чиста і прозора, ви навіть можете роздивлятися дно в найдрібніших подробицях. Цей таємничий куточок і справді зачаровує своєю красою, гра світла дарує воді синюватий відтінок. Вся водна поверхня переливається, створюючи яскраве видовище.

10. Мармурові печери. Чилі

10 самых красивых мест нашей планеты. ФОТО


Мармурові печери є одними з найпопулярніших визначних пам'яток в Чилі. Розташовуються печери на одному з найглибших альпійських озер в світі. Матеріал, з якого складаються печери, містить велику кількість вапнякових порід, що сприяло появі барвистих пейзажів з переважанням відтінків синього кольору. Для шанувальників дайвінгу "Мармурові печери" стануть справжньою знахідкою.

За матеріалами ТОП 10

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини