"Підтримати"
Новини
Всі новини

Біженці з Данії змусили перекрити кордон Данія-Швеція

У всіх пасажирів поїздів, автобусів і поромів, які перетинають протоку, перевірятимуть паспорти й візи, незважаючи на Шенгенську угоду, повідомляє Deutsche Welle.
Беженцы из Дании заставили перекрыть границу Дания-Швеция

До таких заходів влада країни вирішила вдатися, намагаючись зупинити потік нелегальних мігрантів, що в'їжджають у країну.

Як зазначає агентство dpa, Швеція з 10 мільйонами жителів виявилася на першому місці серед країн ЄС за кількістю прийнятих біженців на душу населення. У 2015 році країна прийняла понад 160 тисяч біженців, здебільшого - з Сирії, Іраку та Афганістану.

Фахівці Ересуннського інституту вже підрахували, що затримки, спричинені прикордонним контролем, обійдуться в 175 тисяч євро. За статистикою, щодня різні транспортні засоби перетинають Ересуннський міст 75 тисяч разів.

Агентство AP пише, що 7,8-кілометровий Ересуннський міст, зведений між двома державами у 2000 році, вважався символом європейської інтеграції та свободи пересування.

Зазначається, що парламент Швеції 17 грудня ввів паспортний контроль у поїздах, автобусах і на поромах через протоку Ересунн з 4 січня максимальним терміном на півроку. Нові заходи, що обмежують в'їзд до Швеції, вже призвели до припинення прямого залізничного сполучення між центральним вокзалом Копенгагена та шведською територією.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини