"Підтримати"
Новини
Всі новини

На шляху в Дніпропетровськ шахраї вкрали партію цукру

На пути в Днепропетровск мошенники украли партию сахара


Шестеро шахраїв, далі перевізники, взялися за перевезення 80 тонн цукру з Кіровоградської області в Дніпропетровськ. Однак на кінцевий склад товар так і не надійшов.

Зловмисники придумали складну і заплутану схему. Двоє чоловіків, які відбувають покарання у виправній колонії, купили через своїх знайомих кілька мобільних телефонів з сім-картами. Використовуючи Інтернет, вони зареєструвалися на сайті вантажоперевезень: один — в якості керівника приватного підприємства, який нібито здійснює перевезення, використовуючи власні автомобілі з найнятими водіями, а другий — водієм вантажівки. Про це повідомляє ГУНП в Дніпропетровській області.

На пути в Днепропетровск мошенники украли партию сахара


Далі потерпіла сторона зробила замовлення по телефону, підписала електронний договір (складений членами групи, які перебували на волі), перерахувала кошти на підприємство за продукцію, яку необхідно було перевезти в м. Дніпропетровськ, будучи впевненими в тому, що мають справу з справжніми перевізниками. Шахраї в той же час зробили замовлення на перевезення цієї продукції у інших перевізників, називаючи себе замовником. Завдяки цьому вони могли повністю управляти маршрутом водіїв з продукцією і мали справжні товарно-транспортні накладні на перевезення. Члени злочинної групи, які знаходилися на «свободі», організовували розвантаження продукції на одній з орендованих баз м. Запоріжжя. Після цього вони найняли інші вантажні автомобілі і перевезли продукцію м. Дніпропетровськ, де реалізовували її за цінами, нижчими від оптових. Таким чином, вони завдали підприємству матеріальний збиток у розмірі 800 тис. гривень.

Вже через кілька днів після цього правоохоронці вилучили 72 тонни викраденого цукру і затримали особу, яка його продавала. Їй було обрано запобіжний захід у вигляді утримання під вартою. Згодом співробітники кримінальної поліції затримали ще одного чоловіка, який входив до складу злочинної групи. Також вони провели ряд обшуків на території Херсонської, Запорізької, Кіровоградської та Дніпропетровської областей, завдяки чому були встановлені інші члени злочинної групи. Виявилося, що двоє з них відбувають покарання у виправній колонії. Саме у них були вилучені мобільні телефони та абонентські картки, які безпосередньо використовувались для переговорів з потерпілою стороною, між членами злочинної групи під час вчинення кримінального правопорушення та інші речові докази.

На пути в Днепропетровск мошенники украли партию сахара


Зараз співробітники кримінальної поліції ГУНП в Дніпропетровській області проводять подальші слідчі дії для встановлення нових епізодів злочинної діяльності всіх членів групи.

За матеріалами Місто

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини