"Підтримати"
Новини
Всі новини

Жахлива подія в Алтаї - нелюдське вбивство

Жуткое происшествие в Алтае - нечеловеческое убийство


У Рубцовську хлопець порубав свою матір на шматки і тиждень зберігав удома.

29-річний житель Рубцовську убив і розчленував свою біологічну матір, яка колись кинула його в пологовому будинку.

Протягом довгих років Олександр проживав з прийомними батьками і ні в чому не потребував. Крім того, він був зразковим хлопцем: завжди слухався опікунів, приносив додому гарні оцінки, після чого поступив в престижний інститут.

Однак його мрія - знайти рідну матір з роками так і не згасла.

В якийсь момент, Олександр вирішив покінчити з цим і відправився на пошуки жінки, яка породила його на світ .

Хлопець знайшов її досить швидко, оскільки мама проживала зовсім не далеко від нього. Деякий час Олександр і його рідна мати бачилися, проте все йшло не так добре, як хотілося хлопчині.

Жінка, у якої до того часу вже з'явилися і інші діти, не дуже жалувала рідного сина, від якого колись відмовилася. Молодий чоловік регулярно намагався догодити їй, однак вона залишалася відчуженою, і так протягом трьох років.

І одного разу терпець Олександра урвався, сталося це в день народження 57-річної Тамари. На свято хлопець прийшов з подарунком і випивкою.

Незабаром алкоголь поміняв його свідомість і він взявся за справу. Старі образи стали бити по серцю і син посварився з матір'ю, потім став бити її ногами і руками. Невдовзі жінка померла від травм, що утворилися після численних ударів чоловіка.

Скоївши злочин, Олександр вирішив приховати сліди і почав розчленовувати матір, після чого законсервував частини її тіла, які зберігалися у нього вдома сім днів.

Через деякий час про подію дізналася сусідка, вона і розповіла правоохоронцям про те, що накоїв Олександр.

В даний момент, молодий чоловік перебуває під вартою і чекає винесення вироку. Олександр визнав свою провину, але при цьому зазначив, що про скоєне не шкодує зовсім.

За матеріалами DNI 24

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини