"Підтримати"
Новини
Всі новини

Путін змінює свій імідж!!!

Путин меняет свой имидж !!!Останнім часом озвучуються побоювання, що через продовження санкцій проти Росії Путін може скинути личину миротворця та відновити агресію.

Але справа в тому, що зараз Путіну невигідні такі дії, оскільки своїми авантюрами він позбавив себе шансу на перемогу в Україні воєнними методами. Сирійська операція відтягує занадто багато ресурсів, і Російська Федерація не потягне ще одну масштабну війну.

Що стосується образу миротворця - то всередині РФ президент такої ролі ніколи і не виконував.


У країні його сприймають як людину, що карає Україну за те, що вона пішла на Захід свавільним шляхом. Міфа про те, що Путін зупиняє конфлікт, у суспільній думці немає. Навпаки, його підтримують за те, що він займав жорстку позицію. У всякому разі, телевізійна картинка підтримує саме такий імідж: «крутого хлопця», а не миротворця.

Мирна тактика руйнівна для образу президента в очах найбільш путінофільських виборців

Тому від іміджу миротворця він відмовився спочатку, і це викликало радість у значної частини його шанувальників. Зараз, швидше, проблема Путіна в тому, щоб замовчати ситуацію: крутого пацана з нього не вийшло.

Можливо, саме протягом найближчого року він спробує відновити свій імідж і стати миротворцем, але це малоймовірно – така тактика буде руйнівна для його образу в очах найбільш путінофільських виборців.

Думаю, найближчим часом він просто спробує відійти в сторону, замовчати провал, який відбувся в Україні в його політиці, і надалі намагатися якомога рідше до цієї теми звертатися в публічному просторі
.

Дмитро Орєшкін на НВ

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини