"Підтримати"
Новини
Всі новини

Казахстан припиняє трансляцію російських телеканалів

Казахстан прекращает трансляцию российских телеканалов

З 1 січня більшість іноземних каналів, у тому числі російських, підуть з Казахстану. Поправки в закон про телерадіомовлення забороняють всю закордонну рекламу. Автоматично, це припиняє діяльність російського телебачення.

Формально новий закон має на меті захистити внутрішній рекламний ринок. Але в підсумку російські телеканали стануть недоступні в кабельних мережах.

У кращому випадку операторів зобов'яжуть вирізати всі рекламні блоки при ретрансляції. Але замінювати їх на казахстанську рекламу не будуть, оскільки закон знову-таки забороняє рекламу на цих каналах. В результаті замість рекламних пауз глядачі, швидше за все, будуть дивитися або чорний екран, або заставки.

Це сміливий крок Нурсултана Назарбаєва. 75% населення Казахстану дивилися російські телеканали, в які Москва вкладає космічні суми, пише charter97

Російське ТБ в результаті прив'язує аудиторію сусідніх країн до російського ідеологічного та культурного поля.

У 2014 році трансляцію російських телеканалів припинила Україна. Це допомогло їй вистояти у гібридної війні з Москвою. Саме по російським телеканалам підігрівалися і провокувалися обурення російськомовних жителів країни.

У Білорусі в кабельних мережах доступні багато російських каналів, але немає жодного литовського, польського чи українського.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме