"Підтримати"
Новини
Всі новини

ГПУ не може почати заочне провадження по Арбузову

ГПУ не может начать заочное производство по Арбузову
Прокурор ГПУ Владислав Куценко відзначив, що з-за того, що суд не задовольнив клопотання, заочний процес по колишньому віце-прем'єру Сергію Арбузову не може початися.

У ГПУ також звинуватили суд у блокуванні даного провадження по Сергію Арбузову.

«Після оголошення Сергія Арбузова в міжнародний розшук, ГПУ ініціювала процедуру спеціального досудового розслідування і звернулася з клопотанням до суду», — розповідає прокурор.

З травня 2015 року суд, до якого ГПУ відправила клопотання, не має наміру приймати рішення по задоволенню нашого клопотання. Крім того, він зазначив, що судами були задоволені аналогічні клопотання щодо екс-міністра охорони здоров'я Раїси Богатирьової, екс-міністра доходів Андрія Ігнатова, та екс-президента Віктора Януковича.

Однак, за словами Владислава Куценко, досі не задоволено клопотання як по Сергію Арбузову, так і по справі про причетність колишнього глави Міністерства доходів і зборів України Олександра Клименка до корупції.

Читайте на InfoKava.com: Арбузов так і не зміг повернути свої гроші (ТВ, відео)

«Ми вже не раз зверталися з листами до керівництва Печерського суду щодо прискорення розгляду нашого клопотання», — підкреслив він.

У ГПУ заявили, що вони все зробили для заочного розслідуванні, вся затримка зараз у судах.

«На жаль, суди перешкоджають нам», — додав він.


Нагадаємо, в 2014 році Печерський суд міста Києва заарештував майно Сергія Арбузова та його дружини Ірини Арбузової, проте вже в листопаді ці арешти були скасовані.

Як відомо, 29 листопада 2014 р. суд повторно наклав арешт на рахунки екс-глави Нацбанку та його дружини, на яких, за словами Генпрокурора Віктора Шокіна, знаходиться близько 200 млн грн.


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини