"Підтримати"
Новини
Всі новини

Денис Мовчан: Поліцейські - не стюарти! ВІДЕО

Денис Мовчан: Полицейские - не стюарты! ВИДЕО


Поліція відмовилася забезпечувати порядок на всіх футбольних матчах.

"Поліцейські не зобов'язані забезпечувати порядок на всіх футбольних матчах, фактично виконуючи роботу стюартів, але представники правоохоронних органів можуть перебувати на стадіоні, якщо цього вимагає характер футбольного матчу", - заявив заступник начальника Департаменту превентивної діяльності Національної поліції України Денис Мовчан.

Він пояснив, що в обов'язки правоохоронних органів входить забезпечення порядку в громадських місцях і населених пунктах, але безпосередньо на стадіонах під час футбольних матчів порядок повинні забезпечувати працівники спортивних споруд та представники футбольних клубів.

"У свою чергу, національна поліція відповідає за порядок на прилеглій території, шляхах евакуації, громадських місцях та відповідних населених пунктах. Звичайно, законодавство допускає присутність правоохоронців на стадіоні. Це може мати місце в таких випадках, коли цього вимагає характер футбольного матчу, або перебіг подій під час його проведення. В даному випадку мова йде про матчі підвищеного ризику, коли присутність правоохоронців на території стадіону носить превентивний характер", - повідомив Мовчан.

Він уточнив, що раніше оприлюднене повідомлення про договір між Федерацією футболу України з Національною поліцією і Прем'єр-лігою щодо залучення працівників поліції безпосередньо на територію спортивних арен країни, було некоректним і потребує уточнення.

Мовчан підкреслив, що навіть у випадку перебування на стадіоні, поліцейські не будуть виконувати роль стюартів і перебувати в секторах стадіону. У теж час він запевнив громадськість, що представник поліції завжди буде перебувати на стадіоні у складі координаційного штабу, який відповідає за організацію проведення матчів.За матеріалами Преса України

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме