"Підтримати"
Новини
Всі новини

Саакашвілі: Конфлікт на Нацраді ініціював Яценюк, Аваков був статистом. ВІДЕО

Саакашвили: Конфликт на Нацраде инициировал Яценюк, Аваков был статистом. ВИДЕО

Голова Одеської ОДА Михайло Саакашвілі заявив про те, що конфлікт на Національній раді реформ був не з міністром внутрішніх справ Арсеном Аваковим, а з прем'єром Арсенієм Яценюком.

Про це він сказав в ефірі телеканалу 112 Україна.

«Конфлікт був не з міністром внутрішніх справ, міністр внутрішніх справ там грав роль статиста. Це конфлікт був прем'єр-міністра, прем'єр-міністр прийшов з бажанням на мене напасти на Нацраді реформ. Він, мабуть, хотів цим продемонструвати силу президенту країни, однозначно — це була інтрига. Головну думку він там висловив – гастролер, моя країна, забирайся, те, се. Чому я кажу, що у нього конфлікт не зі мною? У нього конфлікт з українським народом, у якого є проблеми з корупцією, з неефективністю влади», — заявив голова Одеської ОДА.


Саакашвілі заявив, що неодноразово намагався зустрітися з прем'єром.

«Я не хотів ніколи на нього нападати, багато місяців я намагався з ним зустрітися, щоб обговорити, тому що я голова української ради реформування держпідприємств. Я вивчав це питання не просто по Одеській області, а по всій Україні. Я хотів його ознайомити з результатами, тому що ці результати з міжнародними фінансовими організаціями, Міністерством економіки. Запросили хороших, іноземних експертів, він не удостоїв мене аудієнції, а після цього вони почали нападати, як тільки я пішов публічно все це розповідати. Ми втрачаємо, за моїми підрахунками, кожен день десь від 10 до 15 млн доларів – це те, що відбувається в результаті масштабних крадіжок, і про це завтра будемо говорити на антикорупційному форумі», — повідомив Саакашвілі.Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини