"Підтримати"
Новини
Всі новини

Росія все ж покарає Аксьонова за сенсаційну заяву

Россия всё ж накажет Аксёнова за сенсационное заявление
Уряд РФ доручив Мінекономрозвитку та Мінфіну внести пропозиції про покарання так звану владу республіки Крим у зв'язку із заморожуванням коштів з федерального бюджету, виділених на розвиток регіону.

18 грудня в ході проведеного в Москві круглого столу «Крим і виклики для Росії. Розвиток в умовах санкцій» самопроголошений голова Республіки Крим Сергій Аксьонов заявив, що з передбачених федеральним бюджетом на 2015 рік коштів на реалізацію ФЦП з розвитку Криму республіці «досі не було перераховано ні копійки». У зв'язку з цим він запропонував передати республіканській владі повноваження з витрачання коштів федерального бюджету без узгодження з федеральними відомствами, провівши аналогію з такими ж повноваженнями президента РФ.

В уряді РФ, «сенсаційна заява Аксьонова викликала здивування у чиновників кабміну».


За його словами, «18 вересня 2015 року з Республікою Крим та Севастополем були укладені угоди, і з федерального бюджету було перераховано 2,77 млрд руб. на проектування і будівництво 139 об'єктів Програми (Республіці Крим - 1,98 млрд руб.)». Однак «на даний момент з доведених субсидій органами влади цих регіонів контракти укладені лише на 308 млн руб».

«При цьому із-за неможливості освоєння передбаченого Програмою фінансування більша частина передбачених на 2015 рік коштів (15,7 млрд. рублів) за пропозицією кримських властей була перенесена на 2016 рік», - зазначив співрозмовник агентства.

Читайте на InfoKava.com: Суд дав "зелене світло" на арешт Аксьонова та Константинова

«Тому Мінекономрозвитку і Мінфіну ще на початку листопада було доручено визначити розмір збитку, нанесеного федеральному бюджету у зв'язку із заморожуванням передбачених на 2015 рік бюджетних асигнувань на реалізацію Програми, та внести пропозиції про покарання регіональних чиновників», - пояснили в уряді РФ.

За інформацією фахівців кабміну РФ, «професіоналізм і якість роботи регіональних властей викликає серйозну стурбованість у керівництва уряду».

За даними джерела в уряді, перенесення початку фінансування більшості об'єктів Програми і пізніше перерахування коштів «пов'язані з постійно мінливими пропозиціями регіональних властей щодо пооб'єктної розшифровки комплексних укрупнених інвестиційних проектів і вкрай низькою якістю поданих обґрунтувань вартості будівництва об'єктів, розшифровка яких узгоджена». В якості прикладу наводиться автомобільна дорога, вартість якої після перевірки поданих так званим урядом Криму обґрунтувань скоротилася з 4,2 млрд рублів до 2,6 млрд руб.


Джерело: k-z.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини