"Підтримати"
Новини
Всі новини

Проти уряду відкрили справу за прожитковий мінімум

Против правительства открыли дело за прожиточный минимум
Державна виконавча служба України відкрила справу щодо виконання рішення суду про перегляд Кабінетом Міністрів прожиткового рівня в країні.

«У постанові про відкриття виконавчого провадження зазначається необхідність зобов'язати Кабінет Міністрів України провести науково-громадську експертизу набору продуктів харчування, набору непродовольчих товарів і набору послуг для встановлення прожиткового мінімуму в Україні, провести перегляд вмісту наборів непродовольчих товарів, продуктів харчування та послуг для основних соціально-демографічних груп населення. Крім того, що уряд принципово повинно виконати зазначені вимоги на майбутні роки, Кабінет Міністрів зобов'язали встановити належний розмір прожиткового мінімуму в Україні, згідно з законом ще в 2015 році», — розповів ініціатор процесу — правозахисник Станіслав Батрин.

Читайте на InfoKava.com: Прожитковий мінімум. Яким він повинен бути. Інфографіка

Против правительства открыли дело за прожиточный минимум

У той же час правозахисник зазначив, що для невиконання рішення суду Кабмін і Мін'юст вдався до порушення закону, оскільки з постанови випливає, що виконавчий лист надійшов на виконання 01.12.2015, в той час як у правозахисника є докази його надходження ще 25.11.2015, що, на думку Станіслава Батрина, може бути свідченням фальсифікації.
Против правительства открыли дело за прожиточный минимум


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини