"Підтримати"
Новини
Всі новини

Кіпіані Вахтанг Теймуразович: треба позбавити зрадників і колабораціоністів права на звання і нагороду "Герой України"

Кипиани Вахтанг Теймуразович: надо лишить предателей и коллаборационистов права на звание и награду "Герой Украины"


Сьогодні, 19 січня 2016 року, Кіпіані Вахтанг Теймуразович подав на Офіційному інтернет-представництві Президента України петицію з пропозицією позбавити звання і нагороди "Герой України" громадян, які проживають на окупованій АРК, а також на територіях тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей.

Суть звернення: Позбавити колабораціоністів звання Героя України!

Прізвище, ім’я, по батькові автора (ініціатора): Кіпіані Вахтанг Теймуразович

Статус: триває збір підписів

Петиція №22/020041-еп. Подана 19.01.2016

Дата початку збору підписів: 19.01.2016

Текст електронної петиції:

"У окупованій АРК, а також на територіях тимчасово окупованих Донецької та Луганської областей проживають близько десяти громадян України, відзначених у попередні роки званням і нагородою "Герой України". Кримчани Багров (нині вже покійний), Дейч, Якубов, Баталін та інші прийняли російське громадянство і працюють директорами "державних" підриємств держави-окупанта, ректорами вищих навчальних закладів тощо. Пропонуємо ініціювати зміни до законів України і підзаконних актів, які б дозволяли в окремих випадках позбавляти зрадників і колабораціоністів права на цю найвищу державну нагороду. Це аморально, що протягом майже двох років глава держави та його апарат не реагують на численні публікації та звернення на цю тему".

Приблизно 125 осіб з 25000 необхідних вже підписали електронну петицію. До кінця збору підписів залишилося 91 день. Для того, щоб підтримати петицію, необхідно авторизуватися.


My Webpage

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини