"Підтримати"
Новини
Всі новини

Союз мусульман Казахстану запросив Михайла Саакашвілі з України в Казахстан

Союз мусульман Казахстана пригласил Михаила Саакашвили из Украины в Казахстан
Союз мусульман Казахстану запросив Михайла Саакашвілі з України в Казахстан. Голові Одеської обласної державної адміністрації запропонували стати якимом одного з казахстанських міст.

Лист з відповідною пропозицією було відправлено Саакашвілі від імені СМК і Мусульманського комітету з прав людини в Центральній Азії.

«Ваша рішуча і безстрашна боротьба з корумпованими чиновниками України справила на нас величезне враження. Ми будемо дуже вдячні, якщо Ви претворите цей передовий досвід на території нашої країни», – йдеться в посланні мусульман.

Читайте на InfoKava.com: Україна і Казахстан будуть співпрацювати по-військовому

У своєму посланні керівництво СМК і МКПЧ ЦА відзначило, що казахстанська влада докладають значні зусилля для викорінення цього соціального пороку, і тим не менш, «технології Саакашвілі», як і раніше, залишаються досить популярними, причому не тільки в Казахстані, але і на всьому пострадянському просторі.

Мусульманські правозахисники запевнили Михайла Саакашвілі в тому, що для вирішення поставленого завдання йому буде надана необхідна допомога з боку державних і суспільних організацій.


Джерело: nur.kz

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини