"Підтримати"
Новини
Всі новини

Хто набиває кишені за рахунок сухпайків зі складів української армії. ВІДЕО

Кто набивает карманы за счет сухпайков со складов украинской армии. ВИДЕО
Корупція та розхлябаність у системі забезпечення солдатів ЗСУ все ще поширене, ганебне явище, навіть не зважаючи на війну та потреби бійців на передовій.

Сухпайки ЗСУ продавали студентам житомирського коледжу. Тушкованку, печиво та інші продукти знайшли активісти у їдальні навчального закладу. У складських приміщеннях зберігалися десятки ящиків з написом "власність міністерства оборони України". У ящиках повсякденні набори сухих продуктів для бійців. Про це розповідалося в сюжеті ТСН . Також про це написав радник президента та волонтер Юрій Бірюков у своєму Facebook.

"Ні, виявлено не півтори тисячі пайків, багато більше. І так, це саме те, що потрібно нам більше всього від громадських активістів - в'їдливе вивчення і спостереження за тим, що відбувається біля армії. А біля армії зараз наживають стану.

Хто вкрав? Суспільство звинувачує всіх, від Петра Олексійовича з Яценюком, до Полторака з Муженко. Навіть нас, Волонтерський десант МО. Як же без нас :)


А ось те, що не ходить в новинах зараз: пайки були виготовлені у березні і червні цього року. Відвантажені в 4 військові частини. Бойові, легендарні. Все сходиться. І у військових частинах, легендарних, будуть всі папери за підписами начпродів і зампотилів - видані ці сухпайки, ось бойові розпорядження на вихід, ось звіт. За паперами.

Читайте на InfoKava.com: Для української армії виготовлятимуть модернізовані "Хаммери"

А за фактом... Приватний підприємець Табенский - колишній начальник продовольчої бази ВСУ, звільнений на пенсію кілька років тому. І вже кому-кому знати ЯК списувати всяке зі свого складу.

Одна проблема - вчора склади цих чотирьох військових частин опечатані і йде облік всіх сухпайків. Десь вилізе недостача. Тоді буде видно ланцюжок. І ніяких тут немає генералів, немає їх дач.

Є ушлий полковник на пенсії, є пару-трійку ушлих майорів або підполковників в частинах, напевно, є пару нездар, які не перерахували прибуті пайки. Де корупція, де розхлябаність.

Цей, на цей раз - попався. Таких у нашому суспільстві - тисячі. Вони живуть поруч з вами, отримують грамоти від мерів, всі такі правильні. Вони поруч. Не забувайте дивитися по сторонах


Джерело: u-news.com.ua

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме