"Підтримати"
Новини
Всі новини

Порошенко відмовився реєструвати петицію про звільнення полковника податкової міліції Ігоря Скорохода

Порошенко отказался регистрировать петицию об увольнении полковника налоговой милиции Игоря Скорохода
На офіційному Інтернет-представництві Президента України відмовилися реєструвати петицію про звільнення першого заступника начальника Головного управління Держфіскальної служби в Києві, полковника податкової міліції Ігоря Скорохода.

«Марно намагався зареєструвати своє звернення. Виявилося, що моя петиція «не відповідає вимогам, встановленим Законом України «Про звернення громадян». Всі мої подальші спроби дізнатися, що саме в моєму зверненні не так, теж не увінчалися успіхом», — розповідає автор петиції.

«Мабуть, на Банковій немає людини, яка могла би хоча б по телефону пояснити мені, що не так. Напевно, вся проблема не у формі, а по суті: зміст не сподобався», — припускає Максим Наумак.

Зокрема, так і не оприлюдненої петиції українці звертаються до Президента з вимогою звільнити Ігоря Скорохода з його посади в Держфіскальній службі як чиновника, який працював при Вікторі Януковичі під керівництвом тодішнього Міністра доходів і зборів Олександра Клименка.

«Ми вважаємо, що Ігор Скороход, який працював у підпорядкуванні і безпосередньо виконував усі вказівки свого втікача кума Олександра Клименка, не має права зараз прикриватися статусом учасника бойових дій, отриманим лише після шести відвідувань зони АТО, і займати керівну посаду в структурі Держфіскальнї служби», — йдеться у зверненні.


Також у петиції до Президента нагадують, хто такий Олександр Клименко.

«Ми знаємо, яке «Межигір'я» в зменшеному форматі він (Олександр Клименко) побудував безпосередньо всередині будівлі Міндоходів з соляною шахтою і саунами, «таємними кімнатами» для проведення боїв без правил «кімнатою-сейфом» для провертання корупційних схем, знаємо, як у підвалі була встановлена спеціальна апаратура дляупаковки готівкових грошей. Ми бачили відео, на якому Олександр Клименко разом з тодішнім генпрокурором Віктором Пшонкою в паніці тікають з України, всіма силами прориваючись на літак в аеропорту Донецька», — зазначають активісти.

Читайте на InfoKava.com: Полковник податкової міліції попався на хабарі у 500 000 гривень

«Невже сьогодні ми про це забудемо і дозволимо ставленику одного з головних корупціонерів країни Ігорю Скороходу безкарно керувати податковою міліцією столиці і продовжувати свої системні репресії щодо українського бізнесу, — задаються питанням підписанти петиції. — Виходець з Луганська Ігор Скороход, як ніхто інший загруз в корумпованій податковій системі України, пройшовши всі її сходинки: починаючи з 2003 — 2011 рр.., коли він репресував бізнес у Донецьку і закінчуючи його приходом у Київ, де він обіймав посади, виключно не нижче заступника начальника державної податкової інспекції Шевченківського району».

«Тому, якщо ми дійсно більше не хочемо жити за «законами» старої влади, Ігор Скороход повинен негайно бути люстрований», — йдеться наприкінці звернення.


Також серед вимог, озвучених у петиції до Президента: в найкоротші терміни показати громадськості результати розслідування всіх звинувачень у корупції та інші зловживання, що звучали на адресу Ігоря Скорохода зі сторони ЗМІ, і в разі встановлення вини, крім люстрації, залучити його до відповідальності в рамках закону, а також розглянути доцільність функціонування в Україні податкової міліції.

«Ми ставимо під сумнів необхідність існування податкової міліції. Як відомо, ця структура займається збором лише 2 % від усіх податків, що існують в країні. Решта 98 % українські підприємці сплачують до бюджету добровільно. Таким чином, економічна ефективність податкової міліції дорівнює нулю. Впевнені, що тільки після тотальної чистки кадрів і реформування самої системи Держфіскальної служби, побудованої на принципах вимагання і репресій, у країні будуть реальні зміни», — написано у зверненні.

«Я лише сподіваюся, що таке відкрите перешкоджання мені в моєму законному праві звернутися до свого Президента і бути почутим — це якесь механічне непорозуміння. Мені гидко навіть припускати, що Скорохода «кришують» і на Банковій», — говорить Максим Наумак.


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини