"Підтримати"
Новини
Всі новини

Популярна українська співачка знялася в рекламі Facebook

Популярная украинская певица снялась в рекламе Facebook

Популярна українська співачка Міка Ньютон переїхала за кордон ось вже кілька років тому. Рішення це було складним, але все-таки дівчина його ухвалила, і зараз артистка живе в Лос-Анджелесі, США.

Ньютон продовжує ділитися зі своїми шанувальниками новинами про свої творчі успіхи і про життя за кордоном. Так, Міка поділилася на своїй сторінці в соцмережі Facebook рекламним роликом, героїнею якого вона стала.

Працюєш, працюєш... А вони всі питають: ну і де вона? Де пропала? Хтось радіє... Хтось сумує за моєю творчостю...хтось підтримує.. Всі по-різному. А я все тихенько працюю і не здаюся!!Розвиваюся і рухаюся вперед. Сама! І щоб щось виходило, потрібно дуже багато працювати і вчитися. І це невидима робота, яку я проробляю. Можу багато писати, але я ніколи б не повірила ще пару років тому, що зможу бути в рекламі для того, чим користуюся кожен день і багато... Для Фейсбуку! Спасибі всім, хто в мене вірить і підтримує всі ці роки. Мрійте і працюйте над своїми бажаннями! Все реально, а це тільки мій початок - ділиться з шанувальниками співачка


tochka.net

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини