"Підтримати"
Новини
Всі новини

15 грудня - свята, іменини, народні прикмети

15 декабря - праздники, именины, народные приметы

Свята сьогодні

День працівників суду України
Указом Президента України № 1318/2000 від 8 грудня 2000 року в країні встановлено щорічне професійне свято — День працівників суду, що відзначається 15 грудня.

Згідно Статті 124 Конституції України, правосуддя в країні здійснюється виключно судами. Юрисдикція судів поширюється на всі правові відносини в державі. Конституція України підкреслює неприпустимість створення надзвичайних і особливих судів, які діяли б поза межами конституційно встановленої системи судів.

Міжнародний день чаю
Щороку 15 грудня в усіх країнах, що утримують статус провідних світових виробників чаю, відзначається Міжнародний день чаю (International Tea Day).

Мета сьогоднішнього Дня — залучення увагу урядів і громадян до проблем продажу чаю, взаємозв'язку між продажами чаю і положенням працівників чайних виробництв, невеликих виробників і споживачів. Ну і, звичайно ж, — популяризація цього напою.

Іменинники сьогодні: Олексій, Андрій, Антоніна, Афанасій, Борис, Віра, Володимир, Дмитро, Іван, Кирило, Костянтин, Кузьма, Маргарита, Марія, Матвій, Матрона, Мирра, Микола, Павло, Сергій, Степан, Тамара, Федір

Народний календар:

День Авакума
В цей день відзначається пам'ять пророка Авакума — восьмого із дванадцяти малих пророків.

На Русі на пророка Авакума було прийнято молитися про міцний сон, відганяти від хати нічниць (нечисту силу) і читати замовляння проти безсоння.

На Авакума спостерігали за прикметами погоди. Так, рясний сніг у цей день обіцяв багатий урожай трав влітку. Добрі господарі знали: великі сніги, розтанувши навесні, напоять землю, і вона зазеленіє.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини