"Підтримати"
Новини
Всі новини

Влада Криму поклала око на приватні свердловини

Власти Крыма положили глаз на частные скважины

"Голова Криму", Сергій Аксьонов оголосив у республіці режим воєнного часу і зажадав примусово передати адміністрації Судака свердловини, що належать п'яти місцевим підприємствам.

«В режимі НС (приймаємо) протокольне рішення, що зобов'язує передати свердловини в цілях забезпечення населення питною водою. Щодо тих, хто перешкоджає, по режиму воєнного часу порушуємо кримінальні справи по нанесенню шкоди республіці Крим, тут же вводити тимчасову адміністрацію та свердловини все-одно передавати (муніципалітетам). Якщо рішення штабу з НС не буде виконано, прошу органи внутрішніх справ виставити охорону біля даних свердловин і проводити примусову передачу (свердловин)», — сказав С. Аксьонов на засіданні міжвідомчого штабу з ліквідації НС.

«Совість треба врешті-решт мати! Судак сидить без води, а у місцевих буржуїв повне забезпечення. Так бути не повинно!», — додав він.


Україна забезпечувала до 85% потреб Криму в прісній воді через Північно-Кримський канал,який йде від Дніпра. Ця вода використовувалася для поливу сільгоспугідь. Після окупації Криму Росією подача води по каналу в республіку була повністю припинена.

flashcrimea.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини