"Підтримати"
Новини
Всі новини

7 смертних гріхів будь-якого бізнесу

7 смертных грехов любого бизнеса

Наявність у людини хоча б одного гріха рано чи пізно призведе до негативного, не якісного результату спільної справи. Якою б позитивною або доброю не була людина, вона не може бути повноцінним членом робочої команди, маючи хоча б один із гріхів.

1. Безвідповідальність: безвідповідальна людина небезпечна, неконтрольована, вона все одно, що душевно хвора або психічно не здорова. Довіряти їй щось нерозумно, пояснювати – все одно, що говорити зі стінкою. Це найнебезпечніша людина в справі.

2. Недбальство: робота виконана без бажання, з метою просто скоріше звільнитися від неї, ніколи не буде якісною. А значить, взагалі не має сенсу. Недбалість – ознака відсутності поваги до справи і до колег.

3. Відсутність пунктуальності: не вміння розподіляти свій час тягне наслідки, що позначаються на загальній справі. Страждати починають все. Відкладання обов'язків тягне вихід за дедлайну, що рівносильно невиконання роботи в принципі. Запізнення на збори, зустрічі, конференції — неповага до самого себе і до своїх колег.

4. Слабодухість: страх взяти на себе відповідальність, страх самостійно прийняти рішення, ниття і ухилення робить людину марною у справі. Таким людям не можна довіряти, вони можуть підвести в скрутну хвилину.

5. Дурість: людина, не вміє бачити очевидні речі, приймати рішення і самостійно виконувати завдання, починає дратувати всю команду. Безграмотність і відсутність логіки – хвороба. А хворі люди працювати не повинні.

6. Неадекватність: виражається в абсолютно різних аспектах: підвищена чутливість до інформації, зіркова хвороба, конфліктність, істеричність, невміння тримати себе в руках, схильність до запуску чуток і обговорень людей за їх спинами. Такі люди небезпечні. Вони породжують хаос і смуту.

7. Брехливість: обманює людей, дає і не виконує обіцянок, не відповідає за свої слова, не віддає звіт, в результаті стає причиною багатьох проблем. Не розуміння вагомості і значущості своїх слів повинно вести до втрати поваги і звільнення.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини