"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зарядки нового акумулятора електромобіля Tesla вистачає на 1800 км

Зарядки нового аккумулятора электромобиля Tesla хватает на 1800 км

Нещодавно пройшли випробування електричного автомобіля Tesla з новим акумулятором, якому вдалося проїхати на одній зарядці цілих 1 тисячу 800 кілометрів.

Це величезний стрибок у порівнянні з такими сучасними электроавтомобилями, як Tesla Model S, який проходить на одній зарядці близько 500 кілометрів.

Секрет успіху криється в використанні нової повітряно-алюмінієвої акумуляторної технології. При цьому використовується кисень з атмосфери для заповнення катода. Це робить акумулятор набагато легше в порівнянні з заповненими рідиною літієво-іонними акумуляторами, дозволяючи значно збільшити пробіг. Нову батарею ізраїльська компанія розробила Phinergy спільно з фахівцями Alcoa Canada. При розряді повітряно-алюмінієвої батареї метал перетворюється на гідроксид алюмінію, який потім можна переробити в нові батареї. Це означає, що акумулятори треба міняти кожні кілька місяців. Але оскільки вони легше і дешевше, ніж застосовувані сьогодні, то нова технологія буде набагато економічніше за умови забезпечення більшого пробігу.

Читайте на Infokava.com: Tesla Model S P85 - 2000 км всього за 5 євро

Tesla вже представила демо-сервіс автоматичної заміни акумуляторів — процедура займає всього 90 секунд. Тестований автомобіль також використовував літієво-іонну батарею в якості гібридного акумулятора. Передбачається, що в майбутньому автомобілі будуть використовувати літієво-іонний акумулятор для поїздок на короткі відстані, а повітряно-алюмінієвий — для тривалих поїздок. Це дозволить значно продовжити термін експлуатації обох акумуляторів при мінімізації масо-габаритних характеристик і значному збільшенні пробігу.

newsdaily

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини