"Підтримати"
Новини
Всі новини

Автрійський музикант з українським корінням, розповість про власні досягнення у Європі

Автрійський музикант з українським корінням, розповість про власні досягнення у ЄвропіУ Харкові відбудеться концерт-зустріч з Nick Acorne – українським композитором і музикантом, який вже кілька років працює в Європі.

Про це повыдомляє "Культпростір".

24 грудня він розповість про свій досвід співпраці з західними музикантами, а також про своє бачення сучасного мистецтва та академічної електронної музики зокрема.

Однією з головних тем вечора у харківській галереї COME in буде вплив сучасних технологій на розвиток інтерактивної європейської сцени.

Природним продовженням розповіді Nick Acorne про свій європейський досвід стане його концерт фортепианно-електронної музики.

Для довідки:

Nick Acorne – учасник і співорганізатор груп Alarm Pressure та Not Available Orchestra, випускник Харківського університету мистецтв.

Має ступінь майстра з електроакустичної музики, отриману під час навчання в австрійському місті Грац. В Австрії музикант створив експериментальне електронне тріо Elrektrichka (у 2013-му) і колектив Some Designers (в 2014-м), який створює інсталяції і працює над постановками перформансів в Європі.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини