"Підтримати"
Новини
Всі новини

Ходорковського звинуватили в організації гучних вбивств

Ходорковского обвинили в организации громких убийств

Слідчий комітет Росії заочно пред'явив звинувачення підприємцю Михайлу Ходорковському в організації вбивства мера Нафтоюганська Володимира Пєтухова.

В управлінні з розслідування особливо важливих справ Слідчого комітету Росії триває розслідування кримінальної справи за фактами вбивства 26 червня 1998 року мера Нафтоюганська Володимира Пєтухова і замаху на вбивство супроводжував його В'ячеслава Кокошкіна, а також замахів на вбивство 24 листопада 1998 року і 5 березня 1999 року керуючого компанії «Іст Петролеум Хандельсгез м. б.х» Євгена Рибіна, в ході яких був застрелений його охоронець і поранені ще двоє супроводжуючих його осіб

Читайте на Infokava.com: Ходорковський: Крим, без усякого сумніву - українська

За повідомленням прес-служби СК, достовірно встановлена причетність до цих вбивств і замахів на вбивство Михайла Ходорковського, який зіграв у цьому особливо активну роль.

"Адже жодне важливе рішення у «Юкосі» не приймалося без команди Ходорковського" - вважають в СК РФ

Слідство підкреслює, що ці злочини скоювалися з корисливими мотивами. Так, організувати вбивство Пєтухова було вирішено у зв'язку з його законними вимогами як мера Нафтоюганська до нафтової компанії «Юкос» з повернення прихованих від держави податків. Замах на підприємця Євгена Рибіна було пов'язано з ініційованими їм позовами до «Юкосу» щодо стягнення шкоди, заподіяної незаконною діяльністю цієї нафтової компанії.

В результаті слідчо-оперативної роботи вдалося отримати нові докази, і з урахуванням цього 11 грудня 2015 року винесено постанову про притягнення Михайла Ходорковського в якості обвинуваченого у вчиненні цих злочинів.

У зв'язку з тим, що Ходорковський не з'явився до Слідчого комітету РФ, найближчим часом він буде оголошений в розшук.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини