"Підтримати"
Новини
Всі новини

Убитого цієї ночі Олега Мужчиля СБУ видає за російського диверсанта і терориста

Убитого этой ночью Олега Мужчиля СБУ выдает за русского диверсанта и террориста
Сьогодні у Києві СБУ провела спецоперацію по ліквідації українського патріота, учасника АТО на Донбасі, який воював у розвідроті Українського Добровольчого Корпусу Правого Сектора, Сергія Амірова, з позивним "Друг Лісник"

Порошенковський режим в Україні зачищає українських патріотів.


Антон Геращенко на своїй сторінці повідомив про те, що в результаті спецоперації СБУ в Києві був убитий за його словами терорист.
А також, що в бою був убитий співробітник СБУ:

Антон Геращенко
"Загинув, захищаючи Україну !


Вчора ввечері у Києві під час знешкодження диверсійно - терористичної групи загинув співробітник спецпідрозділу СБУ "Альфа" Андрій Кузьменко.

Гинучи він забрав із собою в могилу ворога України, який приїхав у Київ організовувати диверсійні і терористичні акти.

Упевнений, що глава СБУ Василь Грицак зробить все можливе для того, щоб сім'я загиблого бійця СБУ "Альфа" Андрія Кузьменка, отримала всі можливі соціальні пільги і виплати аж до отримання житла, у разі його відсутності. А Президент України Петро Порошенко представить загиблого до вищих державних нагород посмертно, а його товаришів підвищить в званні і також нагородить.

У той же час, засобам масової інформації потрібно, на мій погляд, надати максимально можливий доступ до інформації про цю спецоперацію без шкоди для безпеки країни"

Навіть побіжного погляду на висвітлення цієї інформації в українських ЗМІ вистачає, щоб кинулися в очі мінімум два неясних моменти:

1. "СБУ про АТО на Оболоні: 7-річний хлопчик фактично був заручником батьків-диверсантів"

Ви бачили коли-небудь диверсантів, які їдуть в чужу країну на спецоперацію, і беруть на неї з собою... 7-ми річну дитини?
Хто вигадав цю нісенітницю???

2. "Були затримані троє громадян Російської Федерації і троє громадян України."

Серед затриманих були і українці. Про яких чомусь ніякої інформації поки не дають. Чому?

А затримані росіяни - це часом не бійці із зони АТО, яким вже рік як Україна відмовляється давати українське громадянство? Про це пишуть постійно - то Азовцям відмовляються давати громадянство, то бійцям батальйону Донбас, то з Айдара, то білоруси з зони АТО скаржаться що не можуть добитися громадянства, то грузини...

Може тому і не дають громадянства іноземцям воюючим в АТО - щоб якщо що, за рахунок них можна було б підвищувати розкриття, і ось так от затримати, розповівши що це були терористи з РФ, РБ, і Грузії?


А далі стали відомі нові подробиці спецоперації СБУ


Диверсант, який загинув сьогодні вночі у ході спецоперації СБУ, був представником Правого сектора". Про це повідомили джерела Gazeta.ua у правоохоронних органах.

"Ця людина - представник "Правого сектора" з позивним "Лісник". Його звуть Олег Мужчиль. Він перший відкрив вогонь".

Представник "Правого сектора" Артем Скоропадський у коментарі Gazeta.ua сказав, що Олег Мужчиль пішов від них ще влітку, і розкритикував організацію.

"Мужчиля ми знали, як Сергія Амірова", - сказав Скоропадський.

50-річний Олег Мужчиль родом з Донецька. Позиціонував себе буддистським монахом. Називався Жамбо-лама. Захоплювався бойовими мистецтвами, зокрема карате. Цікавився східною філософією, психологією, психорегуляцией, психоінженерією.

У 1991 Мужчиль зареєстрував першу буддійську релігійну організацію в Україні, в 1993-му - Духовне управління буддистів, а потім - монастир. Він розташований в селищі Ольгине Волноваського району Донецької області.

З початку війни на Донбасі Мужчиль пішов розвідником у Правий сектор". У "Фейсбуці" зареєстрований під ім'ям Сергій Аміров.

В ніч на 10 грудня в Оболонському районі Києва співробітники СБУ штурмували квартиру з нібито диверсантами. Під час спецоперації один з них відкрив вогонь, в результаті чого двоє бійців "Альфи" отримали поранення. Один з них помер. Одного нібито диверсанта застрелили.

Під час обшуків виявили гранати, автоматичну зброю, боєприпаси."

Інформація про Сергія Амірова на сайті "АНТИУКРОП":

"Прізвище: Мужчиль
Ім'я: Олег
По Батькові: Володимирович
Статус: Правий сектор
Дата народження: 29.11.1965
Місце народження: Україна
Коротка інформація: Телефон(050)512 48 16
Активний член організації "Тризуб", що діяв в 90-х роках
Паспорт серії ВЕ №189115, виданий Куйбишевським РВ 30.11.1981
У 90-х роках брав активну участь у навчанні рукопашного бою, основ мінно-вибухової справи, диверсійної роботи, тактики ведення партизанської війни.
У смт Ольгинка по вулиці Тельмана 67 розміщено релігійна споруда буддійського спрямування (можливо буддійський монастир "Ваджра") Настоятель або працівник церкви."


«Диверсант» Олег Мужчиль (позивний «Лісник»), якого знищила «Альфа» у Києві, займався розвитком націоналістичного руху на Донбасі. А коли почалася московська агресія, займався диверсійно-розвідувальною роботою проти окупантів і місцевих повстанців-сепаратистів. Про це розповів боєць ДУК «Правий сектор» Ігор Загребельний, новину повідомляє «Преса України».

Ігор Загребельний:
"Сьогодні за інформацією, яку опублікували ЗМІ, в Києві в бою з СБУ "Альфою" загинув Олег Мужчиль (псевдо - "Лісник", в ФБ відомий як Сергій Аміров).
За версією СБУ, були затримані "диверсанти", які готували "теракти".
З початку 90-х років Олег Мужчиль займався розвитком націоналістичного руху в Донбасі. Коли почалася московська агресія, займався терористичної та диверсійно-розвідувальною роботою проти окупантів і місцевих повстанців-сепаратистів.
Згодом приєднався до діяльності ДУК, але 31 серпня вийшов з цієї структури.
Він мав власну думку щодо стратегії революційного руху. Мав власні ідеї. З частиною з них можна погоджуватися з частиною ні. Багатьом набридав своїм критиканством.
Деякі підозрювали у співпраці з ФСБ. Думаю, ці підозри не відповідають дійсності і викликані швидше "екстравагантністю" "Лісника".


Читайте на InfoKava: Землі терориста Олега Царьова передали бійцям АТО

СБУ розкручує версію, що "диверсанти" були пов'язані з Москвою і повторювати байки про "агентів Путіна", які "розгойдують човен".

Відсотків на 80 впевнений, що "Лісник" воював на нашій стороні, і акції, які він планував, дійсно мотивувалися його розумінням революційної доцільності.

У всякому разі, якщо оприлюднена у ЗМІ інформація правдива, друг "Лісник" заслуговує поваги тим, що продемонстрував вірність словами, які декларував - він не здався і загинув, чинячи опір."

Повідомлення Сергія Амірова про нейтралітет Яроша в подіях 31 серпня 2015 р. під Верховною Радою в Києві:

"31 серпня
Зверніть увагу: "великий політик" і "провідник українського народу" Дмитро Ярош ще ні гу-гу не видав стосовно відкритого державного перевороту банди Потрухи. Бо пси своїх господарів не кусають?"


А далі, Аміров повідомив про свій вихід з Правого Сектора через нейтралітет Правого Сектора в тих подіях:
"Сергій Аміров
31 серпня

Отже, підіб'ємо підсумки:

1. Державний переворот в Україні пройшов. Відтепер будь-який представник влади - є представником банди державних злочинців і зрадників з усіма наслідками для них і висновками для нас.

Де брати зброю повстанцям для боротьби з помічниками окупантів і терористів більше питання не стоїть - це само собою зрозуміло.

2. Керівники ДУК, ПС і "Тризуба" проявили повну індиферентність до фактичної легалізації Лугандона, смачно плюнув на могили своїх побратимів, які загинули саме за те, щоб ніяких "особливих" сепарских анклавів в Україні не було.

ТОМУ З моменту опублікування цього повідомлення Я ВВАЖАЮ СЕБЕ вільним від БУДЬ-яких ОБОВ'ЯЗКІВ ПО ВІДНОШЕННЮ ДО ДУК ПС ТА "Тризубу": я присягав захищати Україну, а не рейтинги Яроша.

3. З цього моменту я воюю разом з людьми, які реальними справами довели, що боротьба з внутрішньо-окупаційним режимом державних зрадників - для них не пусті балачки.

СЛАВА УКРАЇНІ! ГЕРОЯМ СЛАВА!"

Нагадаємо, що 31 серпня був попередньо (в першому читанні) закріплений особливий статус окупованих територій Донбасу в Конституції України, у зв'язку з чим в Києві пройшли масові безлади через невдоволення українців.


"У Києві незважаючи на акції народного протесту, Верховна Рада підтримала зміни до конституції. Кияни проти. У центрі Києва проходять акції протесту і сутички з міліцією. Є поранені з обох сторін."

Лідер Правого Сектора Дмитро Ярош тоді утримався від участі у цьому голосуванні, так і від підтримки протестувальників: його не було ні у Верховній Раді, ні на події під нею. Замість цього він обмежився лише повідомленням в Фейсбук про те, що це все провокації ФСБ, і шкода що народ цього не розуміє:

"Лідер Правого Сектора Дмитро Ярош висловив свою позицію стосовно подій у Києві 31.08.2015

На своїй сторінці Фейсбук лідер Правого Сектора Дмитирий Ярош висловив свою позицію стосовно подій, однак вона витримана в стилі “Ми хоч і проти Росії, але проти бунту і заворушень, які на руку ФСБ"

Далі Сергій Аміров написав про початок боротьби проти режиму Порошенко:

Сергій Аміров
31 серпня ·
"Як я і говорив, момент прийняття путінських примх до Конституції стане початком революційно-повстанської збройної боротьби з антинародним режимом.
Перша граната за порошенківським псам - це та перша пляшка "коктейлю" на Грушевського, з якої почався скидання Зека."

Артем Фурманюк:

"Навів довідки про Олега Мужчиля (Сергій Аміров в ФБ) з цілого ряду різних джерел.

Олег Мужчиль (позивний "Лісник") - ветеран другої чеченської війни. Олег воював на боці Ічкерії (під іншим позивним). ФСБ призначала за нього свого часу велику нагороду, а Пан Гі Мун з трибуни ООН називав його одним з найнебезпечніших терористів світу - саме за дії проти РФ у 2-й Чеченської.

Читайте на InfoKava: "Сповідь" сепаратиста Філі. ВІДЕО

Громадянство українське. Найвищий рівень бойової підготовки і величезний досвід. Боєць за масштабом можна порівняти з Олександром Музичко.

За весь час війни на передовій під його початком у бійців не було жодного 200-го. Керував 1-му розвідувальним відділом у ДУК ПС.


Пам'ятне знищення ДНР-ровских даішників в 2014 - справа рук його загону.Відомо також, що вже цього літа він і його бійці примудрялися громити бойові колони росіян, роблячи вилазки навіть в Ростовську область!

Його рішучість у боротьбі з ворогом гіпнотично діяла на рядових бійців, залучаючи їх під його початок, і також сильно наганяла страх на вище керівництво "Правого сектора".

Вийшов з ПС відразу після трагічних подій 31 березня у ВР, назвавши Яроша і Стемпіцького "порохоботами" і "холуями Порошенко".

Був радикально налаштований проти нинішньої олігархічної влади (а головне - слова, схоже, не розходилися з ділом), а тому і був приречений на фізичне усунення - також як і Сашко Білий.
Загинув при затриманні, застреливши одного і поранивши другого бійця СБУ "Альфа".

Судячи з його сторінці у ФБ - Сергій - ім'я вигадане, але фото - його.

Можливо, що він мав якесь відношення до недавнього вибуху фірмового магазину "Рошен" в Харкові.

ФСБ-шники так не працюють. У них бійці виконують одні завдання - воюють, а пропагандисти інші - сидять в соцмережах. Поділ праці, цілей і методів присутній в будь-якій спецслужбі, так що він явно не зі спецслужб"

Вбитий СБУ «російський диверсант» — Олег Мужчиль псевдо «Лісник» з загону «Тіні» воював за Україну проти окупантів. Розслідування

За інформацією Національного бюро розслідувань України Олег Мужчиль (позивний «Лісник») був одним з командирів загону «Тіні» — українського партизанського формування, яке успішно діє на окупованих Росією український територіях в Донецькій області.

Про діяльність цього загону відомо з листопада 2014 року.


24 травня 2015 загін взяв на себе відповідальність за знищення командира батальйону «Привид» Олексія Мозгового.

В ніч на 10 грудня в Оболонському районі Києва співробітники СБУ провели спецоперацію по припиненню діяльності диверсійно-розвідувальної групи, в ході якої знищили лідера диверсійно-розвідувальної групи:
В СБУ не називають імені загиблого, проте джерело в правоохоронних органах повідомив, що його звуть Олег Мужчиль.

Олег Мужчиль мав численні нагороди, наприклад, «За оборону рідної держави».

"Олег Мужчиль був убитий пізно ввечері 9 грудня 2015 року при проведенні «спецоперації по припиненню діяльності диверсійно-розвідувальної групи» — СБУ штурмувала квартиру в Оболонському районі Києва на вулиці Лайоша Гавро, 1а.

Друг Лісник – так звучить позивний одного із засновників організації «Тризуб ім. С. Бандери», який пізніше став ядром «Правого сектора», сотника «Тризуба» в Донецькій області.

Його позивний – реальна цивільна професія: доброволець ПС був техніком-лісоводом, поки не став буддистським монахом. До речі, свою практику випускник лісового технікуму проходив в районі м. Щастя під Луганськом і прекрасно знайомий з місцевістю.

Олег Мужчиль брав участь у мітингах проти Януковича в Донецькій області, з того моменту, як в Києві почалися бої на Грушевського. Лісник стверджує: відповідаючи в «Правому секторі» за розвідку, він знав про підготовлене вторгнення російських військ у Крим ще за два тижні до самого вторгнення, і доповідав про це керівництву.

Олег Мужчиль — Дорже Жамбо-лама, голова Духовного управління буддистів України та настоятель єдиного в Україні офіційно чинного буддистського монастиря Шейчен-Лінг, що в перекладі з тибетської — «обитель великого знання». Монастир знаходиться в селищі Ольгине Волноваського району Донецької області, якраз на лінії фронту.

Чернецтву Жамбо-лами передував довгий шлях. Спочатку він захопився військовими мистецтвами, у тому числі, карате, Сходом як таким, почав вивчати японську мову. Потім зацікавився східною філософією, а через неї — психологією, методами психорегуляції, психоинженерией. А потім дізнався, що в Радянському союзі діє єдиний буддистський монастир — в Бурятії, під Улан Уде. Він вирушив туди і влаштувався працювати поруч лісником – а паралельно навчався, тоді ще нелегально.

У 1991 році Олег Мужчиль (мирське ім'я ченця, яке він вже не використовує) зареєстрував першу буддійську релігійну організацію в Україні, в 1993 році – Духовне управління буддистів, а потім і монастир.

«В бойових умовах я не сиджу в позі лотоса, але медитація може бути і в розмові, і в русі. Війна взагалі дозволяє серйозно займатися медитацією. Є спеціальні медитації, які пов'язані з військовою справою, вони підвищують ресурси бійця», — розповідав журналістам захисник України.

Читайте на InfoKava: В будинку вбитого Калашникова знайдена колекція елітних рушниць і конверти з грошима

Друг Лісник бував у Пісках, які постійно під обстрілом.

«Після цієї війни я зрозумів, як виглядав героїзм під час Другої світової війни. Я побачив, як це, коли хлопці стояли на смерть, відбиваючи Донецький аеропорт. Командував тоді Богема — колишній режисер дитячого театру. З ним був кінооператор — теж з автоматом в руках, і таких же 5 осіб тримали оборону в співвідношенні 1:100», — з гордістю розповідав про товаришів по службі.

Був він і на окупованих територіях, ближче до Донецька. «Поголовно наркоманія і алкоголізм, — розповідає розвідник про свої враження від противника. — У нас хлопці приїжджають з передової, з того ж терміналу, можуть випити грам 100-150 — когось пом'янути, трохи розслабитися, не більше: у ДУК сухий закон. Там же три дні люди не просихають після штурму цього терміналу».

Розвідник стверджував, що володіє інформацією щодо сепаратиських, комерційних та інших домовленостей між Україною і Росією з метою затягнути збройний конфлікт на Донбасі.

Вчорашній чернець брав безпосередню участь у військовій підготовці волонтерів основам східних єдиноборств на базі під Києвом.

Війна іде на двох фронтах: на Донбасі і в Києві. І коли буде переможений кримінально-олігархічний режим в Києві, він не знав, але вважав, що повстання проти режиму можливе в будь-який момент, якщо влада буде і далі гальмувати зміни, яких потребують люди."

Bohdan Andrush

Вбили ... Все-таки вбили. Спочатку Сашка Білого, тепер Його. Не вороги постаралися - "свої" стратили...

Я познайомився з ним у 2009 році, коли він був ще не Сергій Аміров і не друг Лісник, а Дорже Жамбо Чойдже-лама, настоятель монастиря Шейчен-Лінг.

Буддійський священик і безстрашний воїн. Безстрашний до нерозсудливості. Духовний наставник і майстер бойових мистецтв. Людина феноменальної ерудиції. Останнім часом він не надто добирав слова про чинну владу і колишніх "братів по зброї", які разом були в СБУ. Вони ж його і вбили, вчорашні "брати"...

"По-братськи" вистежили, штурмом взяли квартиру, знаючи, що всередині дитина. Такі методи. Зараз вони ліплять з Нього ФСБ-шника. Смішно! Ходіть, я вам покажу справжніх ФСБ-шників? Почніть хоча б з Медведчука!

Незамінних людей не буває, але місце Дорже Жамбо ніхто не зможе зайняти. Жах ... Чорні дні.
Сьогодні я зрозумів, що таке безмежна печаль...

"Чому в Києві загинув боєць Альфи: перші подробиці операції

Захоплення

У ці години керівництво спецслужб і високопоставлені офіцери шукають відповідь на питання, чи можна було уникнути втрат під час штурму київської квартири.

Головна складність штурму київської квартири була в тому, що в ній знаходився маленька 7-річна дитина одного з терористів.

"Складнощі виникали на різних етапах. На якомусь з них довелося відмовитися від сценарію, коли терористів затримують на виході з будівлі. Було встановлено цілодобове спостереження за цілями.
9 грудня, коли спостереження підтвердило найбільш відповідний час для штурму, було вирішено оточити будинок підозрюваних і провести синхронне захоплення у Києві та інших містах у вечірній час.

У Харкові арешти пройшли без втрат і суттєвих проблем. Без складнощів оперативники затримали підозрюваних і в інших місцях. Однак втрата в Києві викликала резонанс у спецслужбах.

В цілому за добу затримано сім членів ДРГ. Восьмий був убитий.

Троє із затриманих - громадяни РФ. Інші, включаючи вбитого - громадяни України.

Разом з тим, як стало відомо ЛІГА.net, убитий - 50-річний виходець з Донецька, відомий під іменами Олег Мужчиль і Сергій Аміров.

Керівник апарату голови СБУ Ткачук визнає, що силовики не розглядають нинішню як успішну операцію у зв'язку з втратами.

"Боєць СБУ ціною власного життя врятував дитину!", - кажуть в СБУ.
[При цьому в СБУ як-то не додають, що дитину СБУ врятували від його батька, на якого навісили ярлик терориста...]

Найближчим часом з рук президента близькі офіцера ЦСО СБУ Альфа Андрія Кузьменка отримають нагороду."

Якщо прочитати блог Олега Мужчиля (Сергія Амірова):
і його повідомлення на сторінці в ФБ, то стає ясно, за що його вбив режим Порошенка.


Останній запис був про вибух магазину Рошен у Харкові. Як тільки Сергій став погрожувати магазинам Порошенка - його вбили. Як раніше був убитий Сашко Білий, після погроз Авакову.

Спочатку був убитий Олександр Музичко.
Потім була розпочата АТО на Донбасі, яка навмисно злочинно затягується, щоб загинуло більше патріотів.
Потім була АТО в Мукачеві проти Українського Добровольчого Корпусу Правого Сектора.
Тепер дійшла черга і до Олега Мужчиля (Сергія Амірова).

Світла пам'ять борців за незалежність України від кремлівсько-порошенківськоі окупації. Слава Україні!

Відео спецоперації СБУ з ліквідації Лісника та його бойових побратимів:
Джерело: facebook.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме