Новости
Все новости

"Борщовий набір". Що скажуть фахівці про ціну

"Борщовий набір". Що скажуть фахівці про ціну
За підсумками листопада найбільше серед продукції рослинництва зросли в ціні гречка — 8,3%, картопля — 7,4%, капуста — 5%, буряк — на 4,4%, макаронні вироби — 3,3%, а також борошно — 2,8%.

Помірне зростання показали хліб, цукор і соняшникова олія, а цибуля, моркву і рис, навпаки, подешевшали на 9,4%, 6,1% та 0,8% відповідно.

Згідно з інформацією УКАБ, підвищення цін на овочі є сезонним, а ось причинами підвищення вартості деяких товарів, наприклад, гречки та цукру, є зменшення обсягів виробництва в цьому році.

Читайте на InfoKava: Грядет подорожание продуктов питания

Крім того, переробники зернових та олійних культур (виробники борошна, макаронних виробів, хліба, олії) відчувають обмеженість пропозиції сировини на ринку, що є результатом стримування реалізації культур сільськогосподарськими виробниками.

Вони очікують подальшого зростання закупівельних цін, тому не поспішають реалізовувати відразу великі обсяги продукції. В результаті переробники змушені піднімати закупівельні ціни, що призводить до зростання цін на кінцеві продукти.


Джерело: news.finance.ua

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость