"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чого краще не робити в Лондоні?

Чего лучше не делать в Лондоне?

Незважаючи на те, що британці ввічливі та толерантні, є речі, які жителів столиці порядком дратують. Про що краще не говорити з лондонцями, а яку розмову краще підтримати?

Бесіди
Практично ні за яких обставин лондонець не стане говорити з незнайомцем. Він, скоріше, уникне розмови з сторонньою людиною, ніж заведе розмову. Причому дивним порахують і людини, який спробував зав'язати розмову, і того, хто його підтримав. Єдиний варіант, коли лондонець все-таки піде на контакт, — якщо всім своїм виглядом співрозмовник покаже, що він турист: з мапою в руках і розгубленим поглядом. У такому разі столичний житель може відповісти і підказати дорогу, продемонструвавши свою перевагу.

Повільна ходьба
Лондон живе в шаленому ритмі. Навіть якщо ви нікуди не поспішаєте, мимоволі будете мчатися по місту разом з усіма. А якщо пригальмуєте, будете на ходу набирати смс або дивитися по сторонах, як мінімум, дочекаєтесь осудливого погляду з боку лондонців.

Гучна музика
Якщо ви їдете в транспорті і слухаєте музику в навушниках на повну гучність, будьте готові до невдоволених поглядів лондонців. Нескінченне «туц-туц», що доноситься з вух кожного зустрічного, порядком нервує жителів столиці. Навіть якщо треки з вашого плеєра або смартфона будуть не настільки гучними, щоб заважати оточуючим, вони будуть достатнього гучними для того, щоб їх це дратувало.

Читайте на Infokava.com: У Лондоні відкрився незвичайний бар: автори проекту піклуються про печінку клієнтів. ФОТО

Розмови про переїзд з Лондона
Лондонці (особливо корінні жителі) пишаються тим, що живуть в британській столиці. Тому заводити з ними розмови про переїзд з міста не варто. Навіть якщо вони будуть нарікати на високі ціни, погану погоду і інші лондонські недоліки — це ще не означає, що ви повинні пропонувати їм переїхати в місто спокійніше. Вони не стануть обговорювати з вами життя в інших містах, тому що доведеться визнати, що крім Лондона, де ще існує життя. І навіть якщо половина жителів виїде з Лондона, в місті стане більше вільного простору, метро не буде таким забитим, а пішоходи та велосипедисти не будуть стикатися один з одним, лондонці навряд чи будуть задоволені. Адже тоді їм доведеться придумувати нові причини для скарг.

Загальний рахунок у ресторані
У Лондоні прийнято кожному самостійно оплачувати свій рахунок. І навіть якщо ви всією компанією замовили гамбургери, не пропонуйте розділити рахунок на рівні суми. Можливо, у когось з ваших друзів гамбургер був без бекону і його замовлення коштувало дешевше.

Ігнорування розмови про погоду
Багато хто знає про те, як британці люблять поговорити про погоду. Якщо ваш співрозмовник в сотий раз поскаржиться на дощ, не варто відповідати йому: «Це ж Лондон, чого ви хотіли» або переводити розмову на іншу тему. Не зліть лондонця, краще підтримайте цю бесіду.

Альтернативні назви столиці
Жителі британської столиці дуже не люблять, коли місто називають будь-якими іншими назвами, на зразок The Big Smoke, Landan або London Town. Він називається Лондон, просто Лондон.

За матеріалами: zagranitsa

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини