"Підтримати"
Новини
Всі новини

Дмитро Кисельов буде споювати росіян власним шампанським з Криму

Дмитрий Киселев будет спаивать россиян собственным шампанским из Крыма
Телеведучий і голова державного інформаційного агентства "Росія сьогодні" Дмитро Кисельов інвестував у виробництво елітного шампанського та вин в Криму. Про це, як передає РБК з посиланням на джерела, близькі до власників виноробних підприємств. Пізніше цю інформацію "Газета.Ру" підтвердив і сам Кисельов.

Шампанське буде випускатися під брендом Cock t est belle, це назва обігрує географічне розташування виноробні - Коктебель, а також збігається з назвою маєтку, який телеведучий побудував в Коктебелі в 2005 році.

"Поки це не бізнес. Ми ще ні однієї пляшки не продали - всі випивали самі, дарували друзям, віддавали на виставки і дегустації експертів", - розповів Кисельов.

Ліцензію на продаж вина компанія розраховує отримати в наступному році.

Читайте на InfoKava: Дмитро Кисельов: історія перевертня (ТВ, відео)

Крім Кисельова у проект інвестували сім'я коктебельських виноробів Волошиних, а також сім'ї двох московських архітекторів - Дмитра Овчарова та Олександра Некрасова. За словами Кисельова, кожна сім'я отримає близько 25% акцій компанії.

Загальну суму інвестицій Кисельов і його партнери називати відмовляються. Передбачуваний тираж - 4 тис. пляшок у рік, за оцінками інвесторів проекту пляшка елітного шампанського Cock t est belle обійдеться від 500 до 2,5 тис. руб (170-800 грн. - ред.).


Джерело: politrada.com

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме