Новости
Все новости

Нова патрульна служба присягнула в Миколаєві на вірність. ФОТО

Церемонія відбулася сьогодні, 6 грудня. В урочистостях взяла участь глава Національної поліції України Хатія Деканоідзе. Миколаїв став шостим містом, на вулицях якого працює нова патрульна служба.

Хатія Деканоідзе зазначила, що Миколаїв є для неї важливим містом, оскільки вона була присутня і на початку набору нових поліцейських, і зараз – в момент складання ними присяги. Миколаїв є містом із дуже сильним громадянським суспільством, де є дуже багато молодих людей. Вони вболівають за своє місто і країну.

Читайте на InfoKava.com: Нова поліція збільшує своє "покриття". Інфографіка

"Ви принесли вітер реформ Національної поліції. У нас попереду – дуже велика битва, але ми її обов'язково виграємо. Ми чекаємо від вас чесності, гордості і що ви будете найчеснішими поліцейськими", – підкреслила глава Нацполіції України.

Очолив Управління патрульної поліції Миколаєва лейтенант поліції Максим Ахромєєв.

Миколаїв став шостим містом України, де розпочали свою роботу підрозділи патрульної служби. На даний час патрульні поліцейські вже працюють на вулицях Києва, Львова, Харкова, Одеси і агломерації Ужгород-Мукачево.

Нагадаємо, що реєстрація кандидатів до нової патрульної служби Миколаєва розпочалася 15 липня.

Перед цим міністр внутрішніх справ України Арсен Аваков розформував підрозділ ДАІ області після виявлення фактів корупції в його лавах.


Джерело: mvs.gov.ua

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме