"Підтримати"
Новини
Всі новини

Україна отримає 100 млн євро на забезпечення процесу децентралізації

Украина получит 100 млн евро на обеспечение процесса децентрализации

Європейська комісія вирішила надати Україні 100 млн євро на підтримку реформи з децентралізації влади. Про це заявив заступник голови Представництва Європейського Союзу в Україні Томас Фреллесен під час конференції "Конституційна реформа в Україні: досягнення та перспективи" у Києві.

"Європейська комісія вчора вирішила надати серйозну фінансову допомогу в галузі децентралізації — 100 млн євро і, власне, це допоможе провести роботу з децентралізації. І дуже багато експертів Європейського Союзу з децентралізації будуть допомагати виконувати цю програму", - сказав він.

Фреллесен зауважив, що майже 160 територіальних громад в Україні повинні будуть отримати інвестиційні проекти, їх треба навчати та допомогти створити центри адміністративних послуг, що будуть доступними для людей.

"Європейський Союз хотів би підтримати Україну на шляху й подальшої децентралізації. Для того щоб Україна досягла нової якості самоврядування, ця реформа має просуватися", - зазначив заступник голови Представництва ЄС в Україні.

Європейська правда

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини