"Підтримати"
Новини
Всі новини

Відомий російський журналіст зізнався, що хворий на ВІЛ

Известный российский журналист признался, что болен ВИЧ

Ведучий телеканалу «Дождь» Павло Лобков розповів в ефірі радіостанції «Говорить Москва»про наявність у нього ВІЛ-інфекції. Журналіст сподівається своїм визнанням позбавити людей від страху перед ВІЛ-інфікованими.

«Я вирішив, тому що зараз або ніколи. Приходить в житті момент, коли потрібно робити експерименти і на себе в тому числі. І 1 грудня не надягати традиційну червону стрічку і з пісною пикою пускати брехливу крокодилячу сльозу. Для цього я і вийшов на публіку, щоб на живому прикладі пояснити, що є неправильні страхи, а є правильні страхи. Суспільство стало кровожерливим, воно вимагає особистої жертви, і я на неї пішов», — сказав Лобков.

Як розповів Павло Лобков, вперше страшний діагноз він почув у 2003 році в стінах поліклініки управління справами президента Російської Федерації, з якою в телеканалу НТВ був укладений договір добровільного медичного страхування.

"Після довгих умовлянь я попросив взяти в мене аналізи на ВІЛ і сифіліс. Ранка там довго не заживала. Мені сказали: «Зайдіть до інфекціоніста». Ну, я зайшов до інфекціоніста. У нього лежала пухла папка, перекреслена червоним фломастером, де було написано «ВІЛ плюс». Це був шостий поверх, Грохольський провулок, поліклініка управління справами, привіт всім лікарям. Там було відкрите вікно, дуже низько. Лікар з особою радянського Будди мені сказав: «Ви откреплены від програми добровільного медичного страхування, тому що у вас виявлена ВІЛ-інфекція, вашу справу буде передано в московський комітет охорони здоров'я, де ви будете поставлені на облік. Всього доброго, до побачення!»
Я прийшов до вас на наступний день буквально. Ви мені намалювали графік: «Ось так от у мене буде знижуватися иммуностатус, а ось так він у вас буде підвищуватися після прийому терапії, потім знову буде знижуватися, коли виробиться стійкість». Ці цикли ви мені намалювали років на 20. І ви мене тим самим заспокоїли."
- розповів Лобков.

За матеріалами: Лента.ру

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини