"Підтримати"
Новини
Всі новини

Через халатність співробітника "Нової пошти", у клієнта поцупили 46 тисяч

Через халатність співробітника "Нової пошти", у клієнта поцупили 46 тисячУ Запоріжжі клієнт "Нової Пошти" позбувся 46 тисяч гривень через службову халатність логістів.

Про це повідомляє видання golos.zp.ua.

Все сталося після того, як на одному з сайтів оголошень в Україні запоріжець розмістив оголошення про продаж трьох мобільних телефонів, загальною сумою 46 тис. 300 гривень. Після того, як він знайшов покупця, відправив товар накладним платежем за допомогою «Нової пошти» до Дніпропетровську.

У вказаний день посилка, вартістю 46 тис. 300 гривень, була доставлена ​​в Дніпропетровськ, однак одержувач не забрав її. Коли запоріжець зв'язався з одержувачем, той сказав, що не може її забрати, оскільки знаходиться в іншому місті і попросив поміняти дані одержувача, оскільки його приятель може протягом години забрати посилку, що запоріжець і зробив.

Коли він з'явився за грошима до відділення «Нової пошти», то видати їх йому не змогли і вже адміністратор відділення почав пояснювати, що невідомий, надавши підроблений паспорт, в якому збігалися ім'я, прізвище та по батькові з даними відправника, скасував накладений платіж. Відповідно, одержувач забрав посилку і нічого за неї не заплатив.

Як повідомили у відділенні, оператор «Нової пошти» перевірила лише прізвище, ім'я та по батькові шахрая, який скасував накладений платіж, незважаючи на те, що у відділені мали ксерокопію паспорта відправника.

Потерпілому пообіцяли передзвонити на наступний день і компенсувати збиток. Однак ні наступного дня, ні протягом усього тижня потерпілому так і не передзвонили, а розмов з ним уникають.

26 листопада запоріжець написав заяву до Ленінського райвідділу поліції.

Крім того, його адвокат Сергій Барбашин готує позов до суду проти «Нової пошти». Сам постраждалий звинувачує в халатності співробітника «Нової пошти», який не перевірив дані шахрая і дозволив тим самим обікрасти запоріжця.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме