"Підтримати"
Новини
Всі новини

Михайло Прасол звинуватив нардепів від «Блоку Петра Порошенко» і «Опозиційного блоку» в домовленості

Михаил Прасол обвинил  нардепов  от «Блока Петра Порошенко» и «Оппозиционного блока» в договоренности
17 грудня в ході засідання Запорізької міськради сьомого скликання лідер фракції «УКРОП» Михайло Прасол звинуватив нардепів від «Блоку Петра Порошенко» і «Опозиційного блоку» в домовленості про формування так званої широкої коаліції.

Михайло Прасол заявив, що в Запорізькій міськраді головні комісії розподілили дві партії — БПП і «Опозиційний блок».

«Сьогодні тут сформувалася так звана «ширка», в яку вступили фракції «Опозиційного блоку» і «Солідарності», – підкреслив лідер «УКРОП».

За його словами, представники «Опозиційного блоку» очолили комісію з питань соціального та економічного розвитку, бюджету і фінансів та з питань життєзабезпечення міста. Крім того, партія буде головувати в комісії з питань комунальної власності, ресурсів, приватизації, архітектури та земельних відносин.

Читайте на InfoKava.com: В Одесі невідомі знищили намети Опозиційного блоку

Нардепи від БПП будуть керувати комісією з питань депутатської діяльності, регламенту, законності, правопорядку і запобігання корупції та комісією з питань освіти, культури, спорту, молоді і туризму.

Інші партії — «Самопоміч», «Батьківщина» і «Нова політика» — очолили по одній комісії.


Незважаючи на те, що в міській раді у фракції «УКРОП» числяться 9 депутатів і є найчисельнішою серед партій, їй не вдалося очолити жодної комісії.

«УКРОП не очолив жодної з комісій. Це ще раз підтверджує існування зазначеної широкої коаліції і кулуарних домовленостей», – заявив Михайло Прасол.


Джерело: iamir.info

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме