"Поддержать"
Новости
Все новости

Віртуальні шахраї “нагріли” жителів Кременчука на 15 тисяч

Правоохоронці міста Кременчук повідомляють мінімум про три факти шахрайства через Інтернет.

Так, за даними прес-служби міськуправління міліції, 20-річна кременчужанка перерахувала на рахунок невідомих продавців 3700 грн. за бажаний товар, але в результаті не отримала ні товару ні грошей.

Понад 4 тис. грн зняла ще одна кременчужанка з карткового рахунку своєї сусідки. За даними поліції, реквізити картки шахрайка дізналася, імовірно, завдяки оголошенню на сайті.

А ось 27-річна жителька цього міста не дорахувалася на своєму банківському рахунку 7,5 тис. грн. З відповідною заявою вона звернулася в поліцію. За її словами, їй зателефонували працівники банку і сказали, що для здійснення покупок через Інтернет її картку потрібно розблокувати.

Читайте також: Шахраї дзвонять з "лайфу" та представляються податківцями

Правоохоронці звертаються до кременчужан з проханням не повідомляти свої особисті дані по телефону нібито банківським працівникам і здійснювати операції, що стосуються інтернет-продажів через картки з нульовим залишком.

Кременчуцька газета

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме