"Підтримати"
Новини
Всі новини

Віртуальні шахраї “нагріли” жителів Кременчука на 15 тисяч

Віртуальні шахраї “нагріли” жителів Кременчука на 15 тисячПравоохоронці міста Кременчук повідомляють мінімум про три факти шахрайства через Інтернет.

Так, за даними прес-служби міськуправління міліції, 20-річна кременчужанка перерахувала на рахунок невідомих продавців 3700 грн. за бажаний товар, але в результаті не отримала ні товару ні грошей.

Понад 4 тис. грн зняла ще одна кременчужанка з карткового рахунку своєї сусідки. За даними поліції, реквізити картки шахрайка дізналася, імовірно, завдяки оголошенню на сайті.

А ось 27-річна жителька цього міста не дорахувалася на своєму банківському рахунку 7,5 тис. грн. З відповідною заявою вона звернулася в поліцію. За її словами, їй зателефонували працівники банку і сказали, що для здійснення покупок через Інтернет її картку потрібно розблокувати.

Правоохоронці звертаються до кременчужан з проханням не повідомляти свої особисті дані по телефону нібито банківським працівникам і здійснювати операції, що стосуються інтернет-продажів через картки з нульовим залишком.

Кременчуцька газета

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме