"Підтримати"
Новини
Всі новини

Путін йшов до цього всі п'ятнадцять років. Аркадій Бабченко

Путин шел к этому все пятнадцать лет. Аркадий БабченкоТому що телевізор рано чи пізно, але неминуче стикається з реальністю. І - неминуче їй програє. На свій збитий військовий літак, фактично на оголошення війни, Росія відповіла забороною поставки курятини та забороною туристам відпочивати в Туреччині. Жратва і пейзане - ось і весь набір інструментів геополітичного впливу "енергетичної наддержави", який вона опинилася в змозі виставити, коли справа дійшла дійсно до справи.

І мова навіть не у військовій силі. Військова сила у Росії поки ще є. Мова про те, що така ситуація взагалі стала можлива. Складно уявити, що Туреччина збиває американський штурмовик, а Штати у відповідь забороняють ввезення курятини - адже правда? Це неможливо в принципі. А з Росією - можливо.

Путін йшов до цього всі п'ятнадцять років. Всі п'ятнадцять років - замість того, щоб дійсно будувати сильну правову та економічну держава, реального, а не внутретелевізіонного гравця на світовому ринку, з яким рахуються і якого поважають, а не просто картинно посміхаються тому що у тебе є "Іскандери" і нафта - всі ці п'ятнадцять років він щосили робив усе можливе, щоб у підсумку отримати цей плювок в обличчя. Будували будували і нарешті побудували.


Ердоган однією ракетою відправив Росію в розділ "Країни третього світу". І все "Іскандери" виявилися безсилі. Тому що справа виявилася зовсім не в них. Крах міфу буде дуже болючим. Можливо - кривавим. Але в кожному разі дуже похмільним. Приємного сміху "Іскандер". І, так - ще раз мої вітання з Олімпіадою в Сочі..


Аркадій Бабченко на Еспресо

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини