Все новости

Шокуюче зізнання: Чарлі Шин ВІЛ-інфікований

Шокуюче зізнання: Чарлі Шин ВІЛ-інфікований

Таємнича історія про невідомого актора, зараженим ВІЛ, придбала несподівану розв'язку: цією людиною виявився колишній чоловік Дениз Ричардс, зірка серіалу «Дві з половиною людини», Чарлі Шин.

Все почалося з того, що минулого тижня таблоїд The Sun опублікував статтю про засекреченого, але дуже відомого голлівудського актора, який, за їх даними, ВІЛ-інфікований.

Поки весь цивілізований світ критикував газету за грубе порушення прав людини, одна з американських порно-актрис дала шокуюче інтерв'ю. Не називаючи імені цієї «зірки», дівчина розповіла, що перебувала з ним у трудових відносинах, не знаючи, що він хворий. Крім того, актриса фільмів для дорослих заявила, що актор вступала в сексуальний зв'язок з багатьма її колегами, а значить, і вони можуть бути заражені.

Вчора стало відомо, про кого йде мова – ВІЛ-інфікований 50-річний Чарлі Шин, відомий не тільки своїми ролями, але і репутацію поганого хлопця. Актор страждає від вірусу вже багато років, хоча діагноз був поставлений йому лише чотири роки тому – про це розповів сам Шин в ефірі телешоу. Інсайдери стверджують, що статус ВІЛ-інфікованого жодним чином не позначилася на житті зірки – він все так само любить вечірки і дівчат.


Також відомо, що колишня дружина Шина і мати двох дітей, Деніз Річардс, знала про хворобу екс-коханого, яку він придбав через кілька років після їх розставання. На щастя ні сама Деніз, ні їх з Чарлі дочки, не заражені.


Ми бажаємо Чарлі Шину сил у боротьбі з хворобою, а також закликаємо тебе ЗАВЖДИ пам'ятати про важливість профілактики Сніду і дуже уважно ставитися до власного здоров'я.

Джерело: akhat.com.ua
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Что делали два миллиона украинских ФОПов в 2019 году. Статистика и аналитика
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Лучшее за неделю
Мультимедиа
В Санжарах уже спокойно, но точку поставить надо
Леонид Каденюк - первый космонавт независимой Украины
Коронавирус пугает людей и они защищаются, как могут. Фото
Планету могут спасти леса, посаженные с помощью дронов. Видео
Гений Леонардо да Винчи: во Львове - выставка инженерных сооружений. Фото. Видео