"Поддержать"
Новости
Все новости

Чубаров: Треба дотиснути росіянина, що захопив Крим

Голова Меджлісу кримськотатарського народу, народний депутат України Рефат Чубаров розкрив нові подробиці своєї розмови з президентом України Петром Порошенком про блокаду тимчасово окупованого Росією Криму.

Про це Чубаров сказав в інтерв'ю "Громадському радіо".

"Завтра уряд отримає вказівку щодо припинення торгового транспорту з Кримом. Ми з президентом також обговорили кілька моментів, які повинні впорядкувати відносини материкової України з окупованим півостровом", - сказав глава Меджлісу.

"Вчора ми обговорювали ситуацію, що створилася, але в контексті дотримання прав людини в Криму, діяльності наших західних партнерів у частині Криму. І, природно, ми говорили про багатьох таких моментах, про які я говорити не можу. Все, що ми обговорювали, знаходило повне розуміння один у одного. Можливо, ми десь мали різні підходи щодо термінів реалізації", - зазначив Чубаров.

"Хочу заявити, що не можна ставити на ваги свободу людей і якісь питання меркантильного, комерційного характеру. Треба захищати своїх громадян на окупованих територіях", - додав нардеп.

Нагадаємо, що однією з основних вимог учасників громадянської блокади окупованого Криму, являється необхідність вжити ефективних заходів, що були б спрямовані на захист прав громадян України, які живуть у Криму.

Присоединяйтесь к нам в соцсетях Facebook, Telegram и Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость