Все новости

Пісний, Укаїна, Крим - де справедливість?

Пісний, Укаїна, Крим - де справедливість?

Мені здається, що всі ці нескінченні дискусії в ФБ щодо останніх подій не мають сенсу. Бо в більшості вони намагаються пояснити їх винятково логікою: "Що зробить Росія після відключення Криму? Чи є депутатським піаром копняк сбушнику?" і т.д.

Тим часом, якщо подивитись на все це через призму справедливості - то все стає на свої місця. "Справедливість" - штука химерна, її важко артикулювати. Але вона існує,навіть якщо намагатись її не помічати. Зрештою, найвідоміший лозунг Майдану - "Поймите, нас просто задолбало" - це далеко не математична формула.

У судах США адвокат може сказати: "Так це законно, але це несправедливо", і присяжні проголосують за потерпілого, хоча закон проти нього.
Різниця між Україною і США в тому, що "там" намагаються дати справедливості вихід назовні, а в нас - заганяють під плінтус.На щастя не завжди, але достатньо часто.

Читайте на InfoKava.com: Українські націоналісти повністю блокуватимуть окупований Крим

Тому, коли більшість засуджує Парасюка, люди, які знають Пісного - бурхливо виказують радість. Коли енергетичні аналітики сумують із падіння ЛЕПів, кримські татари, в тому числі й інтелектуали - вступають із ними в дискусії. А коли будь-який прокурор приходить на телебачення, глядачі миттєво починають скручувати йому рейтинг.

Рецепт для влади, яка хоче лишитись подовше, дуже простий: очисти СБУ-прокуратуру-міліцію від корупціонерів - і не буде копняків. Розберись із дефініцією "АТО-війна" і " що таке Росія" - і будуть стояти ЛЕПи.
Ну, а якщо ще красти перестати, то любов народна буде безмежною і всепоглинаючою. Хоча з цим побажанням я, здається, трохи перегнув.


Джерело: facebook.com
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Коронавирус наступает на человечество: как обезопасить себя от заражения
Жители Украины считают мову важным атрибутом независимости
Что делали два миллиона украинских ФОПов в 2019 году. Статистика и аналитика
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Лучшее за неделю
Мультимедиа
В Санжарах уже спокойно, но точку поставить надо
Леонид Каденюк - первый космонавт независимой Украины
Коронавирус пугает людей и они защищаются, как могут. Фото
Планету могут спасти леса, посаженные с помощью дронов. Видео
Гений Леонардо да Винчи: во Львове - выставка инженерных сооружений. Фото. Видео