Все новости

Серед акціонерів Української біржі більше немає росіян

Сьогодні, 16 листопада інвестиційна група "УНІВЕР" і Московська біржа підписали угоду, за якою російська сторона продає пакет акцій ПАТ «Українська біржа».

Про це повідомляється на сайті інвестиційно групи "УНІВЕР".

За словами президента інвестиційної групи Тараса Козака, це була нелегка та напружена робота.

"Наші переговори йшли довго в силу об'єктивних обставин. Продавець - публічна компанія з прозорим корпоративним управлінням, до того ж досить велика. Йому були потрібні формальні узгодження на декількох внутрішніх рівнях, а також із зовнішніми консультантами", - сказав Козак.

"Тепер регулятор повинен схвалити операцію. Після цього ми запропонуємо істотну частку в капіталі біржі всім учасникам ринку, а також будемо готові до відкритого діалогу з державою, іноземними інституційними і стратегічними інвесторами. Два учасника ринку, нехай навіть з числа найбільших, не повинні володіти контрольним пакетом біржі. Ми зацікавлені в тому, щоб біржа мала максимальний freefloat (частка акцій публічної компанії яка перебуває у вільному обігу - прим. ред.)", - продовжив він.

Операція буде закрита після отримання дозволу Державної комісії з цінних паперів та фондового ринку (НКЦПФР) на придбання істотної частки біржі як ліцензованого учасника фондового ринку.

У периметр операції також входить повний викуп «Українського біржового холдингу», який володіє більше 20% акцій «Української біржі».

"Тепер найпередовіша фондова біржа країни збереже ліцензію і продовжить подальший розвиток регульованого фінансового ринку України. Ми віримо, що через кілька років в результаті реалізації Угоди про асоціацію з ЄС, наш внутрішній ринок буде цікавий міжнародним інвесторам і акції біржі стануть однією з блакитних фішок", - додав Тарас Козак.

Довідка: Інвестиційна Група "УНІВЕР" працює в Україні з 2005 року. Основні напрямки - брокерське обслуговування, управління інвестиційними фондами та корпоративне фінансування. «Українська біржа» УНІВЕР займає 1-е місце за кількістю зареєстрованих клієнтів, за обсягом торгів по ф'ючерсам та опціонами, а також 2-е місце на ринку акцій.
Если вы заметили ошибку в тексте, выделите ее и нажмите Ctrl + Enter
Также по теме
Вторая мировая восемьдесят лет спустя: новые цифры потерь. Инфографика
Самые распространенные виды взяток в Украине
Анализ запросов украинцев в интернете показал, что больше всего беспокоит жителей каждой области Украины
СМИ: жители ОРДЛО остаются без украинских пенсий
Долг Киева за электроэнергию составляет более 1 млрд грн
Лучшее за неделю
Мультимедиа
Фантастическое дефиле: создана стильная одежда для космических туристов. Видео
Сложно и бесперспективно: летающего такси не будет
Северодонецк превращают в цветущий город. Видео
Пресс-марафон президента Зеленского в прямом эфире (обновлено)
Отказаться от пластика в быту не так уж и трудно, считает винницкая семья. Видео