"Підтримати"
Новини
Всі новини

Чому кримчани не поспішають розлучатися з українськими автономерами?

Почему крымчане не спешат расставаться с украинскими автономерами?

Більшість кримчан вже перереєстрували свої автомобілі – змінивши український облік на російський. Частина, що залишилася керується комерційною вигодою.

З українськими номерами по території окупованого півострова залишилося їздити лише близько 18% автотранспорту. Про це повідомив місцевий начальник управління "ДІБДР МВС" Анатолій Борисенко.

«За моїми підрахунками, залишилося таких машин близько 17-18%, і ці власники не поспішають розлучатися з українською реєстрацією заради комерційної вигоди», – заявив глава кримського ГИБДД", повідомляє InfoKava.com з посиланням на Автоцентр. За його словами, якщо подивитися інтернет, велика частина не перереєстрованого транспорту виставляється на продаж саме в Україні, де цінова політика помітно відрізняється. Здійснювати операцію купівлі-продажу автотранспорту автовласникам вигідніше на території України.

Анатолій Борисенко також нагадав, що з 2016 року у Криму завершується так званий перехідний період, який встановила місцева влада для автовласників. Це означає, що кримські водії не зможуть вільно їздити по Криму на автомобілі з українськими номерами. Доведеться або платити митні платежі або отримувати російський техпаспорт і номера на машину.

«Щоб не мати проблем – будьте ласкаві виконувати постанову уряду!», – закликав місцевих власників транспорту Анатолій Борисенко.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме