"Підтримати"
Новини
Всі новини

"День у СІЗО за два дні в колонії" - законопроект від Надії Савченко

"День в СИЗО за два дня в колонии" - законопроект от Надежды Савченко

Народний депутат від ВО «Батьківщина» Надія Савченко, яку утримують у російській в'язниці, внесла перший законопроект на розгляд Верховної Ради України.

Про це повідомив на своїй сторінці в Facebook її адвокат Ілля Новіков, інформує «Публіцист».

Як повідомив Ілля Новіков, цим законопроектом Савченко пропонує зараховувати для засуджених день у СІЗО за два дні в колонії.

«Зараз вони йдуть по рівному курсу. Це і негуманно, і несправедливо. Місяці в чотирьох сирих стінах ізолятора без повітря даються набагато важче, ніж навіть суворий режим зони. У царські часи ув'язнення до вироку зовсім не зараховували в строк. В СРСР зараховували, але день за день. Адже простіше зеку відмотати зайвий рік, ніж тюремника навчити чотирьох правил арифметики. З цим наші країни живуть і до цих пір», – написав Новіков.

Він також висловив надію, що «ім'я Савченко допоможе подолати опір системи».

«Якщо хтось з політиків має моральне право висловлюватися на цю тему, то це саме вона», – сказав Новіков.

За його словами, в Росії такі проекти вносилися в Думу кілька разів, але «завжди успішно замотувались силовиками».

Проект закону №3413 «Про внесення змін до Кримінального кодексу України (щодо вдосконалення порядку зарахування судом строку попереднього ув'язнення в строк покарання)», автором якого є Надія Савченко, вже зареєстрований на сайті українського парламенту. Співавторами виступають депутати Андрій Кожем'якін, Іван Крулько, Леонід Ємець, Микола Паламарчук та Олег Осуховський. Текст законопроекту та інші супровідні документи на сайті поки що відсутні.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини