"Підтримати"
Новини
Всі новини

Зморшки на обличчі розкажуть про стан внутрішніх органів

Морщины на вашем лице расскажут о состоянии внутренних органов

Зморшки на обличчі рано чи пізно з'являються у всіх. І видають вони не тільки вік людини. Фахівці по картах особи стверджують, що вони пов'язаний з різними частинами людського тіла. Відповідно, зморшки, прищики і інші проблеми шкіри обличчя можуть свідчити про певні проблеми зі здоров'ям.

1. Горизонтальні лінії на лобі.

Горизонтальні лінії на лобі часто називають лініями занепокоєння, оскільки вони означають, що Ви часто піддаєтеся впливу стресу. Також лінії на лобі безпосередньо пов'язні з шлунком. Вони можуть вказувати на надлишок цукру і жирів у Вашому раціоні і брак в ньому води.

2. Лінія біля правої брови.

Злегка нахилена вертикальна лінія між бровами, розташована ближче до правої брови, пов'язана з ослабленням печінки. Постарайтеся обмежити вживання кави, гострої, копченої їжі, а також солі та алкоголю. Також не зайвим буде сходити до лікаря, який визначить, наскільки серйозною є проблема, і порекомендує необхідне лікування чи правильне харчування.

3. Лінія біля лівої брови.

У той час як лінія біля правої брови пов'язана з печінкою, лінія біля лівої брови вказує безпосередньо на селезінку. Чітко виражена лінія біля лівої брови вказує на проблеми з цим органом. Якщо Ви підозрюєте про наявність серйозних проблем, зверніться за медичною допомогою. Однак якщо ніяких симптомів, що вказують на проблеми з селезінкою, у Вас немає, можна просто подбати про її стан шляхом правильного харчування. Просто переконайтеся, що Ви не вживаєте занадто багато цукру.

4. Зморшка на носовій перегородці.

Люди, у яких на носовій перегородці з'явилася зморшка, схильні до сезонних і несезонним алергій. Крім цього, така лінія може бути пов'язана з Вашим лібідо, а точніше, з його зниженням.

5. Гусячі лапки.

Гусячі лапки – один з найпоширеніших типів зморшок на обличчі. Вони розходяться від зовнішніх куточків очей. Звичайно, гусячі лапки можуть означати, що Ви часто посміхаєтеся і задіюєте при цьому все обличчя. Однак гусячі лапки також можуть видавати людини з поганим зором. Також гусячі лапки пов'язані із такими внутрішніми органами як шлунок, нирки і печінку.

6. Круги або мішки під очима.

Якщо мішки під очима не покидають Вас, навіть коли Ви добре виспалися, можливо, Вам необхідно потурбуватися про нирках.

7. Чутливі зони на щоках.

Чутливість щік може свідчити про порушення травлення, а червоні та інші плями на щоках можуть вказувати також на проблеми з легенями. Для легких будуть корисними дихальні вправи і фізичні вправи. Якщо додатково до цього у Вас виникають труднощі з диханням, необхідно звернутися до лікаря.

8. Червоний кінчик носа.

Почервоніння кінчика носа може бути пов'язано з проблемами серця і порушенням циркуляції крові, підвищеним кров'яним тиском. Тому не полінуйтеся вимірювати тиск кожен день і при необхідності звернутися за допомогою до лікаря.

9. Складки біля куточків рота.

Дана область обличчя пов'язана з товстою кишкою. Тому якщо зморшки на обличчі з'явилися саме в цьому місці, подбайте про достатньому вживанні клітковини, рідини, вітаміні D і вправах.

10. Носогубні складки.

Даний тип зморшок на обличчі може означати, що Ви любите посміятися. Але також носогубні складки можуть вказувати на проблеми з підшлунковою залозою.

11. Лінії над верхньою губою.

Вертикальні лінії над верхньою губою з'являються далеко не у всіх. До появи таких зморшок найчастіше призводить куріння. Крім цього, дана область обличчя пов'язана з селезінкою.

12. Плями на губах.

Існує кілька пояснень плям на губах. По-перше, вони можуть вказувати на погану циркуляцію крові, в разі чого відмінним рішенням стане фізична активність та заняття йогою. По-друге, плями на губах можуть вказувати на проблеми з товстою кишкою. В даному випадку краще звернутися до фахівця.

13. Лінії на шиї.

Лінії вздовж шиї часто створюють враження наявності другого підборіддя. Такі лінії можуть вказувати на наявність проблем з щитовидною залозою.

14. Обідок на краю райдужки.

Білий ободок на зовнішньому краю райдужки ока може свідчити про підвищений холестерин.

15. Виступаючі скроневі вени.

Виступаючі вени в області скронь можуть свідчити про підвищеному кров'яному тиску. Це серйозна проблема, тому необхідно регулярно вимірювати рівень тиску і при необхідності звернутися до лікаря.

16. Лінія під нижньою губою.

Наявність такої зморшки на обличчі може свідчити про те, що людина тримає в собі негативні емоції. В такому випадку необхідно навчитися давати вихід таких емоцій, щоб вони не позначилися на здоров'ї всього організму.

За матеріалами: estet-portal

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини