Новости
Все новости

Коломойський: Декілька слів про "корбаншоу"

19:24, 01 ноя 2015
2 097
Затримання лідера партії "УКРОП" - це політична справа і всі звинувачення надумані.

Таку заяву в ексклюзивному коментарі Lb.ua. коментуючи затримання Геннадія Корбана зробив колишній керівник Дніпропетровської області Ігор Коломойський.

"Справа Корбана - чиста політика. Я впевнений, це пов'язано з результатами, які партія "УКРОП" отримала на місцевих виборах", - зазначив він.

"Мені ніхто не висував жодних вимог, я не відчуваю тиску, тим більше шантажу. Я нормально спілкуюся з АП, ніяких претензій мені не озвучували", - сказав Коломойський.

"Зрозуміло, ніяких кримінальних злочинів за Корбаном немає, всі звинувачення надумані. Ми не байдужі до його долі і боротимемося в юридичній площині за те, щоб довести це. ... Силовики - люди підневільні, ми розуміємо, кому вони підкоряються, чиї команди виконують. Які до них можуть бути претензії? Хіба тільки з погляду формального дотримання закону. Я знаю, що ці так звані справи лежали в папках, покритих пилом. Чому їх дістали саме зараз? Знову-таки: незрозуміла хвороблива реакція влади на результат "УКРОП", - зазначив Коломойський.

"Патріотичні сили повинні вести діалог. "УКРОП"- патріотична сила і БПП-Солідарність позиціонується так само", - акцентував він.

"Його можна привітати. Навіть доба, проведена в СІЗО, автоматично виводить у вищу політичну лігу. Пройшов бойове хрещення, можна сказати", - додав Коломойський.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость