"Поддержать"
Новости
Все новости

Росія - країна з невільним Інтернетом

Російська Федерація за даними американської організації Freedom House у категорії інтернет-свободи в світі посіла найгірший рівень - "невільний".

Росія - країна з невільним ІнтернетомЕксперти виділили три основних негативних події в російській інтернет-галузі, що позначилися на погіршенні позицій.

По-перше, це закон про тюремні терміні за заклики до екстремізму в Інтернеті. Потім "цензурування контенту" у зв'язку з військовою агресією РФ в Україні і антивоєнними протестами в Росії.

Нарешті, це закон про перенесення персональних даних росіян на сервери всередині країни.

США, за версією Freedom House, зберегли свої торішні 19 балів і знаходяться на 5-му рядку рейтингу, позаду Ісландії, Естонії, Канади та Німеччини.

Найсильніше ослабли позиції Лівії: рейтинг виріс на шість балів - до 54 -в сторону "несвободи".

На це вплинув хаос громадянської війни, регулярні перебої в роботі телекомунікацій і блокування новинного сайту "Аль-Васат".

Довідка:

"Свобода Інтернету в світі" ("Freedom on the Net") - щорічна доповідь міжнародної неурядової організації Freedom House, який оцінює ступінь свободи Інтернету в 65 країнах світу, в яких живуть 88% всіх інтернет-користувачів.

Подписывайтесь на аккаунт InfoKava.com в Twitter, Facebook или Telegram: в одной ленте новостей - все, что стоит знать о события в Украине и в мире о политике, бизнесе, культуре и экономике.
Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показать еще новость