"Підтримати"
Новини
Всі новини

Крим обплітає московський шансон

Крим обплітає московський шансонНа території тимчасово окупованого РФ Криму більше немає попиту на подієвий або фестивальний туризм, натомість на півострові виріс попит на шансон.

Таку заяву в ефірі радіо "Крим.Реаліі" зробив екс-міністр курортів і туризму Криму Олександр Лієв.

За його словами, у людей, які зараз відпочивають у Криму, «немає сенсу дивувати фестивалями на кшталт «Джаз Коктебель» або «Казантип».

Російський турпотік до Криму, на думку Лієва, складається з двох основних груп, і обидві мають специфічні запити.

"Перші - це ті, хто вимушено туди поїхали. Ті, хто взагалі планували свій відпочинок в Саратові. А тут їм звалилася на голову безкоштовна, халявна путівка, і довелося їхати. А другі - це «кримнаш». Їм більше важливо приїхати з прапором, увіткнути його, сфотографуватися, виставити в «Однокласниках». Повернутися додому, показувати всім, що побував там. Все, «кримнаш». Це ще гірше, ніж перша категорія. Тому що саме ці люди викликають абсолютну огиду у більшості кримчан в туріндустрії. А кримська туріндустрія, з усіма своїми мінусами, це люди освічені", - сказав Лієв.

Співробітники кримської туристичної індустрії, на думку екс-міністра курортів Криму, звикли до «іншого російському туристу». Однак зараз на півострів не їдуть росіяни, які їздили до українського Криму, запевняє Лієв.

"У два рази було дешевше. Багато хто з них приїжджали саме для того, щоб не бачити всюди цю путінську пропаганду. А зараз сенс їхати з Пітера в Крим? Коли в Пітері так само всі завешено путінськими мордами, і такий же ОМОН нахабний і хамський", - відмітив Лієв.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини