"Підтримати"
Новини
Всі новини

Під Сімферополем за "методом 90-х" зносять будинки кримських татар

Під Сімферополем за "методом 90-х" зносять будинки кримських татарТак звана "влада" Криму прийняла рішення зносити цілий мікрорайон в Жигуліному Гаю, де проживає велика кількість кримських татар.

Жигуліна Роща - це відома «поляна протесту». Тут в 2005 році люди, які більше не могли чекати від влади гарантованого законом шматочка землі, розбили «наметові містечка». Відзначимо, що це інтернаціональна «поляна протесту», близько половини претендентів на цю землю - слов'яни, інша половина - кримські татари, передає qha.

Поступово тут почали будуватися будинки, і на сьогоднішній день зведено близько ста будівель, які практично можна назвати капітальними. 17 будинків вже повністю побудовані і покриті дахом - там проживають сім'ї з дітьми. Крім того, учасники «поляни протесту» за свої кошти побудували тут мечеть. В цілому, на ділянки в Жигуліному Гаю претендує 391 людина.

Як повідомили учасники «поляни протесту», інвестори, які взяли цю землю в оренду, «домовилися», якщо так можна висловитися, з п'ятьма жителями масиву Жигулін Гай, які вже побудували там будинки і живуть кілька років. У пропагандистському сюжеті «Першого кримського» йдеться про те, що цим людям виплатили компенсації і вони задоволені.

Як приклад в сюжеті показали, як один зі «старожилів» масиву Сулейман розбирає свій будинок, на будівництво якого витратив майже 10 років. На камеру Сулейман говорить, що задоволений тим, що відбувається, «придбав собі житло, з документами, без проблем».

Однак його сусіди по масиву стверджують, що на Сулеймана і ще на чотирьох власників будинків натиснули, і під пресингом змусили продати будинки інвестору - ТОВ «Столична комерційна група».

Люди готові встати на захист своїх будинків. Адже якщо земля і є об'єктом суперечки, то нерухомість, зведена на ній, є приватною власністю. Тим більше, без рішення суду ніхто не має права зносити будови.

Нагадаємо, що у Сімферопольському житловому масиві Жигулін Гай з 2006 року розташована так звана етнічна "галявина протесту". На цій землі розташовані житлові будинки, а також тимчасові будівлі людей, які вимагали тут виділення їм земельних ділянок у кримської влади.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме
Показати ще новини