"Підтримати"
Новини
Всі новини

Для української армії виготовлятимуть модернізовані "Хаммери"

Для української армії виготовлятимуть модернізовані "Хаммери"Державний концерн "Укроборонпром" та американська компанія Textron Systems відпрацьовують програму співпраці спільної модернізації в інтересах збройних сил України американських автомобілів HMMWV (Військових позашляховиків «Хаммер»).

Таку інформацію у ході 12-ї Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека", що відкрилася в Києві у вівторок повідомив директор з бізнес-операціями у Східній Європі та Африці Textron Systems Біар Мідкіф.

Фахівець також повідомив, що українською та американською сторонами розглядаються плани співпраці у кілька варіантів.

За його словами, найбільш цікавим є створення на потужностях в Україні глибоко модернізованою версією HMMWV - витривалого бойового автомобіля (Survivable Combat Tactical Vehicle, SCTV), що має рівень бронезахисту стандарту MRAP.

У той же час, за словами глави "Укроборонпрому" Романа Романова, коопераційна програма з американською компанією може бути реалізована на потужностях Львівського бронетанкового заводу (ЛБТЗ).

За його словами, терміни і обсяг виробництва "залежать від рішення Міноборони".

У разі позитивного рішення замовника, спільна з Textron Systems промкооперації може бути налагоджена протягом півроку, сказав глава "Укроборонпрому".

Для довідки:

Американська компанія Textron Systems - відомий світовий розробник і інтегратор безпілотних систем, бронетехніки, високоточних військових систем спостереження, високоточної зброї, передових морських суден.

У роботі 12-ї Міжнародної спеціалізованої виставки "Зброя та безпека", що проходить 22-25 вересня в Києві, беруть участь понад 200 компаній з 10 країн, включаючи США, Великобританію, Ізраїль, Польщу, Індію, Китай, Нідерланди, Болгарію, Естонію, Україна.

Приєднуйтесь до нас у соцмережах Facebook, Telegram та Twitter.

Ctrl
Enter
Если вы заметили ошибку в тексте
Выделите её и нажмите Ctrl+Enter
Также по теме